Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki router do światłowodu

01 Lut 2014 12:35 3606 5
  • Poziom 10  
    Witam,

Szukałem dość długo aby znaleźć odpowiedź na moje pytanie jednak nie mogłem się nigdzie doszukać konkretnej odpowiedzi dlatego też postanowiłem zapytać Was.

Moja dziewczyna ma dostęp do internetu od lokalnego dostawcy. Dostarcza jej internet światłowodem, od kilku dni szwankuje jej router, trzeba go restartować aby net powrócił. Zaproponowałem aby kupić inny router, myślałem że wszystko pójdzie łatwo jednak schody zaczęły się jak zobaczyłem jakie jest wejście.

Mianowicie w routerze jest wejscie optical, nigdzie nie potrafie znaleźć odpowiedniego routera. Czy możecie poradzić jaki router kupić? Budżet tak około 200-250 zł. Komputery będą łączyć się po wifi.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Jeśli router jest własnością dostawcy to nic nie kombinuj tylko zgłaszaj dostawcy.

Daj zdjęcie. Może trzeba kupić Media Converter (przejściówka fiber/ethernet) zamiast routera.
    Model routera podaj
  • Poziom 10  
    Zgłaszaliśmy do dostawcy, zrobili reset do fabryki i tyle..

Router do Dasan H46OGW.

Fotki podeśle jak tylko wróce do domu.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Dasan H46OGW - zero wyników na googlu. Bez jakich technicznych opisów tego router trudno będzie.

Zgłaszać dostawcy, do upadłego.
  • Poziom 31  
    Musisz sie zglosic do operatora zeby wymienili.
    Na wlasna reke nic nie zrobisz bo to terminal pod GPON'a

Elmat handluje dasanem ale dla jednej sztuki to pewnie 350zl netto Ci zrobia oferte.
    Kolejna sprawa ze i tak na 99% terminala nie odpalisz bez pomocy operatora.