Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 2.5tdi quatro - czujnik skretu

01 Lut 2014 12:53 1872 14
  • Poziom 8  
    Mam pytanie czy moge zakladając czujnik o innych nr cos zmieni
    ja mam 1 JO 959654M a chce zalożyc 1 JO959 654 AP???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Swieci mi sie airbag i mam brak klaksonu czy ma to jakis wplyw na to?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 28  
    romfar napisał:
    Swieci mi sie airbag i mam brak klaksonu czy ma to jakis wplyw na to?

Co na co ma mieć wpływ?
  • Poziom 8  
    Mysle ze moze byc uszkodzona tasma airbag nie mam vaga zeby to zdiagnozowac ale jak na moj nos to moze byc to poniewaz kiedys mialem taka syt z peugeotem 406 i z powodu uszkodzonej tasmy nie dzialal klakson i swiecil sie airbag
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    No i błąd od poduszki sam nie wyparuje.
    Nie wiem co to za metoda wymieniać aż się trafi, naprawę rozpoczyna sie od diagnozy - to nie totolotek że się jedzie na chybił-trafił...
  • Poziom 8  
    Wiec blad poduszek sam nie zniknie? Trzeba go skasowac tak?
    Jutro sprawdze bezpieczniki od klaksonu i odezwe sie co i jak
    To chyba nr 40 o ile sie nie myle
    Moje auto to audi a6 2.5tdi quatro 2004 r wersja BAU
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    romfar mam pytanie co ty chcesz naprawić bo w tym chaosie nie wiem co napisać?
    I po co zmieniasz czujnik skrętu skoro nie było odczytu kąta, lub faultu skojarzonego, który też może powstać od bezrozumnego grzebania przy kierownicy.
  • Poziom 8  
    czujnik skretu zrobilem chodzilo o to ze w prawym gornym rogu znajduje sie zolte oczko i jezeli przekrecimy czujnikiem obrotu to to oczko tez sie przekreci i u mnie wlasnie tak bylo ktos kopal w kierownicy i zle ustawil .Pozostaje mi tylko brak klaksonu i swiecaca sie kontrolka airbaga
  • Poziom 28  
    A jak źle ostawił to urwał taśmę i po wszystkim...
    Bez interfejsu się nie obejdzie więc poczytać błędy i jak będzie błąd poduchy kierowcy to taśma na 99% do wymiany.
  • Poziom 8  
    Dzis sprawdzalem bezpiecznik ktory okazal sie dobry wiec zobaczylem przekaznik wedlug schematu powinien to byc pierwszy. Zdiolem z niego obudowe i po wcisnieciu klaksonu przekaznik wogule nie reaguje dodam ze jestem calkowicie zielony z elektryki he he chyba bez vaga i elektryka sie nie obejdzie

Dodano po 1 [sekundy]:

Dzis sprawdzalem bezpiecznik ktory okazal sie dobry wiec zobaczylem przekaznik wedlug schematu powinien to byc pierwszy. Zdiolem z niego obudowe i po wcisnieciu klaksonu przekaznik wogule nie reaguje dodam ze jestem calkowicie zielony z elektryki he he chyba bez vaga i elektryka sie nie obejdzie
  • Poziom 28  
    romfar napisał:
    chyba bez vaga i elektryka sie nie obejdzie

Trafiony, zatopiony - nikt nie chciał Ci tego mówić wprost ale to najlepszy wybór :)