Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowniki dzwięku - brak dzwięku przy Skype

02 Lut 2014 00:00 1572 2
  • Poziom 9  
    Mam problem ze sterownikami do płyty ASUS P5VD2-VM/S.Chodzi konkretnie o dzwięk który z monitora i głośników jest normalnie,ale jest problem przy próbie rozmów przez Skype,ponieważ Skype powiadamia o braku zainstalowanej karty dzwiękowej-brak mikrofonu.Płyta dołączona do komputera nie obsługuje windows 8.Zmieniłęm kartę graficzną na Nivida 610 i sterowniki dzwięku są zainstalowane + sterownik dzwięku z płyty też są z 2013 roku.Nie wiem o co chodzi i proszę o pomoc.Poprzednio system pracował na windows xp pro.Sterowniki z płyty na win 7 nie odpowiadają.Dane z płyty VIA P4M900G.Komputer to PC FACTORY.
  • Poziom 12  
    W ustawieniach skype zakładce chyba dźwięk, pokombinuj z przestawieniem karty dźwiękowej, z której ma korzystać oraz sprawdź ustawienia mikrofonu. Najlepiej daj screena z ustawień dźwięku i mikrofonu. I wykonaj Echo Test tak to się chyba nazywa czy wszystko jest ok :)
  • Poziom 9  
    Dzięki ale już mam.Sterowniki z Visty podchodzą pod Win8.https://www.asus.com/Motherboards/P5VD2VM/#support.Z tej strony sciągałem folder DRIVER&TOOLS.Dziękuje i zamykam temat.