Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo z510 - Zniekształcony dźwięk na słuchawkach

02 Lut 2014 01:46 2127 7
 • Poziom 11  
  Witam Szanownych Forumowiczów,
  Kilka dni temu kupiłem laptopa (Lenovo z510), w którym dźwięk z głśników jest fenomenalny(jak na laptopa) ale po podłączeniu słuchawek głos wokalu schodzi na drugi plan a dźwięk muzyki jest zniekształcony(jak z wiadra). Próbowałem grzebać w ustawieniach, z 10 razy przeinstalowywałem sterowniki, kupiłem "przejściówkę".
  Moderowany przez ANUBIS:

  3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym


  4-pin-adapter-rozgaleznik-mini-jack-3-5mm-i3880895064.html ) i nic... ręce mi opadają bo nie mogę znaleć rozwiązania mojego problemu... nawet pracownicy sklepu komputerowego rozkładają ręce :( myślicie, że to jest usterka fabryczna, czy cos innego?

  Dodam, że laptop ma jedno wyjście audio, a słuchawki zostały sprawdzone na innych sprzetar iraz na podobnym laptopie do mojego.
 • Poziom 33  
  A patrzyłeś na innych słuchawkach?
 • Poziom 11  
  Tak, sprawdzałem na kilku parach
 • Poziom 33  
  To niech pracownicy tego sklepu, co rozkładają ręce i u których kupiłeś laptopa, zamówią Ci następny, ten sam model, a ten niech sobie wezmą. Jeśli w następnym będzie to samo (sprawdź osobiście, bo Ci powiedzą, że wszystkie tak mają) i jeśli nie będzie zmian, to kup innego lapka. A patrzyłeś jak grają jakieś głośniki z tego wyjścia, nie słuchawki ?
 • Poziom 11  
  laptop ma jedno wyjście(na słuchawki i mikrofon) i wszystkie jacki, które podłączam nie dochodzą do końca(zostaje szparka 2mm)
  Podłączyłem głośniki i niby grały normalnie, ale jak nie leciał żaden dźwięk to burczcały bo wtyczka nie wchodzi dokońca. Ale jak podłączyłem głośniki przez tą przejściówkę, którą kupiłem:
  Moderowany przez ANUBIS:

  3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

  4-pin-adapter-rozgaleznik-mini-jack-3-5mm-i3880895064.html
  to grały tak samo jak słuchawki - czyli jedno wielkie echo
 • Pomocny post
  Poziom 33  
  To wymień tego lapka jak jest nowy. I powiedz im co i jak. W życiu nie męczyłbym się z nowym lapkiem. Nie pasuje niech wymieniają. Jak winą jest gniazdo do którego wtyczka nie wchodzi do końca, to widocznie jest to wada fabryczna. i nie dawaj go na gwarancje, tylko niezgodność z umową. Bo na gwarancji się na czekasz.
 • Poziom 11  
  czyli mam i mogę wejść do sklepu zdecydowanie i żądać wymiany, tak?
  Lapka kupiłem we wtorek czyli 5 dni temu
 • Poziom 33  
  Moim zdaniem tak. Skoro wtyczka nie wchodzi prawidłowo. To jest to wada fabryczna i tyle.