Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot uniwersalny EMITEC EKCOH640

Bogdanp1 02 Lut 2014 11:13 1173 3
  • #1 02 Lut 2014 11:13
    Bogdanp1
    Poziom 9  

Witam , wczoraj zakupiłem sobie ów w/w pilot uniwersalny do mojego TV Panasonic i wpisując kod i pilot działa , jednak nie mogę wejść w ustawienia menu TV , może ktoś mi powie jak to należy zrobić aby wejść w menu ,gdyż w obecnej chwili w pilocie tylko działają przyciski na zmianę głośności oraz kanałów i przycisk standby .
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 02 Lut 2014 11:59
    mihal2002
    Poziom 43  

Bogdanp1 napisał:
    wczoraj zakupiłem sobie ów w/w pilot uniwersalny do mojego TV Panasoni

Bogdanp1 napisał:
    gdyż w obecnej chwili w pilocie tylko działają przyciski na zmianę głośności oraz kanałów i przycisk standby

I poprawnie dział. To jest pilot uniwersalny i w instrukcji masz napisane że obsłuży podstawowe funkcje lecz nie wszystkie.

0
  • #3 02 Lut 2014 12:39
    h jaworski
    Specjalista AGD

Można też poszukać innego kodu gdzie obsłuży się menu ale raczej na wszystkie funkcje nie masz co liczyć takie są uroki tego co do wszystkiego to w sumie jest do niczego. Trzeba sobie było poszukać oryginał albo dedykowany zamiennik.

0
  • #4 05 Lut 2014 13:07
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Bogdanp1 napisał:
    jednak nie mogę wejść w ustawienia menu TV

Tam się zagląda tylko raz.
    h jaworski napisał:
    takie są uroki tego co do wszystkiego to w sumie jest do niczego. Trzeba sobie było poszukać oryginał albo dedykowany zamiennik.

Dziwnie Waszmość prawisz, mam Elmaka Oskara i obsługuje mi KAŻDY sprzęt w domu.

0
  Szukaj w 5mln produktów