Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gaz Lovtec, Honda Civic 1.3 16 - Honda Civic LPG lovtec umarła centralka nie odp

młody94 02 Feb 2014 14:45 3354 3
    młody94
    Level 10  
    Witam wszystkich serdecznie
    Mam problem ze swoją instalacją gazowa (zwykła lovtec) w mojej hondzie civic 1.3 (zmodyfikowana z gaźnika na pełen dolot-mpfi) instalacja chodziła normalnie, lecz wczoraj jak jechałem samochód nagle zgasł(na lpg) centralka przestała się świecić, na desce wyskoczył check... rozumiem, że na benzynie go nie odpale teraz ( odcięty dopływ przez lpg). Po poszukiwaniach bezpieczników od lpg, jestem w kropcę. Znalazłem tylko jeden nie pasujący, który podmieniłem, ale nic to nie dało- dodaję zdjęcie. Dodam jeszcze, że pare dni temu na centralce, przy ustawieniu tylko benzyna, przez chwile sam przeskoczył na zielone światełko czyli gaz, ale to było jednorazowe, potem był spokój. Dodam, że sprawdziłem wszystkie kable od instalacji pod maską, pod stacyjką czy nic nie idzie, butle i za centralką, chyba czas wywalić kuchenkę z cifa Wink i co do tego zdjęcia, zauważcie, że do gniazda idzie sam plus, nie ma masy, nie chciałem tego robić na krótko, żeby niczego nie upalić.
    Teraz już jedno konkretne pytanie, jak ją odpalić na benzynie, bo gaz idzie do wyrzucenia
    Kursor
    Level 11  
    Sprawdź luty w centralce, bo na zdjęciu nie wyglądają ciekawie.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account