Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung DSR-7000 dekoder - DSR-7000 i TNK conax

pawelse 02 Feb 2014 15:12 2058 3
    pawelse
    Level 16  
    Witam Mam zamiar wgrać do niego soft Samsung7000 soft109Karta_Conax_OK 03.2010 Test OK

W związku z tym mam pytanie gdyż nie rozumie o co chodzi w opisie tego softa w tej linijce
    "-KARTA TNK DZIAŁA na 100% , bez zacięć , scharing też powinien działać lepiej.
    Oprogramowanie obecnie nie przesyła do karty EMMów , więc uprawnienia trzeba łapac w innym dekoderze."

O co chodzi z tym łapaniem uprawnień? Czy oznacza to, że jeśli kupie nową kartę to nie da rady jej zaktywować?
    User removed account
    User removed account  
    pawelse
    Level 16  
    Problemu z wgraniem softa nie widzę i mimo wszystko spróbuje, gdyż jeśli zadziała to czemu ma leżeć daremnie? Jeśli nie to wtedy kupie jakiś dekoder TNK / TNK + DVB-T

Edit: Doczytałem i rozumie że skoro oprogramowanie nie przesyła do karty EMMów to niezaaktywuje karty ani nie odkodują sie kodowane kanały po opłaceniu także dla mnie bez sensu.
    LeDy
    Level 43  
    pawelse wrote:
    Problemu z wgraniem softa nie widzę i mimo wszystko spróbuje, gdyż jeśli zadziała to czemu ma leżeć daremnie? Jeśli nie to wtedy kupie jakiś dekoder TNK / TNK + DVB-T

Edit: Doczytałem i rozumie że skoro oprogramowanie nie przesyła do karty EMMów to niezaaktywuje karty ani nie odkodują sie kodowane kanały po opłaceniu także dla mnie bez sensu.
    Biorąc pod uwagę jedno i drugie to nie wiem czy zrozumiałeś? Pierwsze po co, skoro drugie nie?