Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo x61s - instalacja windowsa z USB

02 Lut 2014 16:51 1932 5
  • Poziom 10  
    Mam następujący problem:

jestem posiadaczem laptopa Lenovo x61s. Próbuję postawić sobie system Windows Vista (posiadam sticker licencyjny na spodzie komputera), bootując instalator z usb. Do pewnego momentu wszystko idzie ładnie, przy kopiowaniu plików po 2 % nagle wyskakuje error 0x80070070 i instalacja zostaje przerwana. Próbowałem już dwóch różnych pendrive-ów oraz różnych obrazów instalatora. Nie mam możliwości obecnie podłączenia zewnętrznego napędu DVD, a chciałbym dzisiaj w miarę możliwości postawić system i korzystać z lapka.

P.S. - próbowałem zbootować instalator windowsa XP z pendrivea (i potem dopiero zainstalować Vistę), ale laptop zupełnie nie reaguje na usb i po włączeniu jest tylko ciemny ekran.

Pomocy!
  • Poziom 27  
    Jointus napisał:
    Mam następujący problem:

jestem posiadaczem laptopa Lenovo x61s. Próbuję postawić sobie system Windows Vista (posiadam sticker licencyjny na spodzie komputera), bootując instalator z usb. Do pewnego momentu wszystko idzie ładnie, przy kopiowaniu plików po 2 % nagle wyskakuje error 0x80070070 i instalacja zostaje przerwana. Próbowałem już dwóch różnych pendrive-ów oraz różnych obrazów instalatora. Nie mam możliwości obecnie podłączenia zewnętrznego napędu DVD, a chciałbym dzisiaj w miarę możliwości postawić system i korzystać z lapka.

P.S. - próbowałem zbootować instalator windowsa XP z pendrivea (i potem dopiero zainstalować Vistę), ale laptop zupełnie nie reaguje na usb i po włączeniu jest tylko ciemny ekran.

Pomocy!

Jak na elektrodzie nie znalazłeś informacji to zajrzyj tu

http://peb.pl/windows/243078-poradnik-komputerowy-dla-ka-dego-instalacja-3.html#post2748111
  • Poziom 10  
    Problem nie w tym, że nie wiem jak przeprowadzić proces instalacji, bo to akurat robię tak jak wskazuje się na przytoczonym przez Ciebie linku. Rzecz w tym, że zabiegi te okazują się nieskuteczne.
  • Poziom 10  
    Potrafię korzystać z wyszukiwarki i okazane informacje znam i stosowałem się do nich - bezskutecznie.