logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pilot do American Legend Autoalarm CS 9218

Candel 01 Kwi 2005 08:55 1942 5
REKLAMA
  • #1 1366225
    Candel
    Poziom 2  
    Zużyciu uległa gumka z przyciskami do tego pilota (American Legend Autoalarm CS 9218)
    . Czy ktoś może pomóc mi w rozwiązaniu tego problemu tj:
    - czy można gdzieś kupić taką gumkę?
    - czy można kupić cały pilot
    - czy jest możliwe zaprogramowanie innego pilota aby obsługiwał ten autoalarm

    Jeśli ktoś może mi pomóc w tej sprawie to byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 1366263
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Zrób tak. Kup w sklepie elektronicznym gumki uniwersalne do pilotów TV, zetnij nozem pozostałości po satrych gumkach i przyklej nowe.

    I to wszystko.

    Pozdro
  • REKLAMA
  • #3 1366314
    Candel
    Poziom 2  
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale w tym pilocie przyciski były przyklejone do gumek. Czy przykleić te przyciski do gumki uniwersalnej?
  • REKLAMA
  • #4 1366337
    carrier
    Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Pytanie pomocnicze, czy po odkręceniu obudowy gumka z klawiszami jest w całości tzn. 2 przyyciski otoczone 1 gumą czy kazdy klawisz ma osobną gumkę która naciska na mikrowyłącznik? Bo były 2 wykonania pilota.

    I jeszcze jedno zmierz grubość obudowy ok 13mm czy cieńszy o połowę?
  • REKLAMA
  • #5 1366339
    jacq
    Poziom 22  
    przycisk od dołu zakończony jest taką czarną przewodzącą gumą, zetnij ją delikatnie żyletką (na grubości około 0.5 mm) a następnie na jej miejsce naklej gumkę do naprawy pilotów o której pisał wyżej kolega carrier. jak bedziesz już miał w rękach te gumki naprawcze to sam wydedukujesz o co chodzi.
  • #6 1366515
    Candel
    Poziom 2  
    Dwa przyciski były umieszczone na jednej gumce. Co do grubości nie jestem teraz pewien (zmierzę ją w domu) ale chyba ok 13mm. Kupię te gumki naprawcze to zobaczę co się da zrobić.
    Dziękuję wszystkim za pomoc.
REKLAMA