Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet FunTab Overmax działa nie prawidłowo

Nieznajomaa20 02 Lut 2014 21:09 3615 6
  • #1 02 Lut 2014 21:09
    Nieznajomaa20
    Poziom 6  

Tablet mojego siostrzeńca działa nie prawidłowo zacina się przy włączaniu,a gdy uda mi się go włączyć to zacinają mi sie aplikacje ,a internet chodzi wolno. Jest to model tablet Overmax FunTab system operacyjny Android Google + Interfejs TeddyTab. Proszę bardzo o pomoc , co trzeba w nim naprawic czy to wina systemu czy sprzętu. Tablet FunTab Overmax działa nie prawidłowo

0 6
  • #2 02 Lut 2014 21:41
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

Ile to ludzi da się jeszcze nabrać na chińskie buble ? Reklamuj w serwisie. To jest złom, a nie tablet.

0
  • #3 02 Lut 2014 21:47
    Nieznajomaa20
    Poziom 6  

Nie uznali reklamacji

0
  • #4 02 Lut 2014 21:53
    sPeRaCz.PL
    Poziom 42  

Nieznajomaa20 napisał:
    Nie uznali reklamacji

Hmm. Jesteś świadoma, że tego nie opłaca lub nie da się naprawić ?

Napisz do speca z Elektrody w tej dziedzinie arnoldziq lub poczekaj na jego odpowiedź.

0
  • #5 02 Lut 2014 22:06
    Nieznajomaa20
    Poziom 6  

Dziękuje za info. Napisze do tego speca arnoldziq.

0
  • #6 03 Lut 2014 10:30
    arnoldziq
    Moderator Programowanie

Witam wszystkich serdecznie.
    Niestety, ten tablet to w zabawka. W dodatku kiepska :(
    Overmax nie udostępnia żadnej wersji systemu do tego urządzenia, a jest ono na tyle mało znane, że trudno jest dobrać coś zgodnego sprzętowo.

Jedyne co mogę doradzić, to reset do ustawień fabrycznych.
    Spowoduje to usunięcie z pamięci tabletu wszystkich aplikacji tam zainstalowanych.
    Można je odzyskać, zainstalować ponownie, za pomocą programu FunTab Assistant (w załączniku).

Mam nadzieję, że reset ustawień wystarczy, żeby tablet działał sprawniej.
    Powodzenia.

P.S.: Załączam także sterowniki ADB do tego urządzenia oraz instrukcje obsługi FanTab Assistant.

0
  • #7 11 Sty 2015 16:15
    marinka35
    Poziom 1  

Witam,
    może i mi pomoże ktoś w sprawie tego nieszczęsnego tabletu teddytab.
    Córka ma ten tablet i od momentu gdy kombinowane było coś ze ściąganiem gier (nie ściąganie z dedykowanego sklepu opera, a próba z gogle play) coś się porobiło, że nie można dodać żadnej gry. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności, czy te próby są przyczyną. Może wylogowaliśmy z jakiegoś konta ten tablet?
    Wszystko chodzi ok. Resetowaliśmy do ustawień fabrycznych (gry i inne rzeczy z interfejsu teddytab zostały), ale ściągać gier nadal nie można. Z internetem łączy się normalnie.

Co może być przyczyną?
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

Justyna

1