Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pc - windows system32 shutdown

duvet 03 Lut 2014 09:52 639 4
  • #1 03 Lut 2014 09:52
    duvet
    Poziom 2  

Od pewnego czasu codziennie o 20:50 pojawia mi się takie okno:
    pc - windows system32 shutdown[/url]

c/windows/system32/shutdo...

co to oznacza i jak zrobić, żeby się nie pojawiało?

0 4
  • #2 03 Lut 2014 11:12
    globusek14
    Poziom 31  

Wstaw lepszy obrazek bo na Nim nic nie widać.

0
  • #3 03 Lut 2014 16:30
    Piotr160292
    Poziom 36  

Hmm, wygląda na to, że coś Ci wywołuje komendę shutdown, która w zależności od zastosowanego przełącznika hiberuje, wyłącza,restartuje komputer, lub wylogowuje użytkownika, ale zapewne z powodu błędnej składni komendy, lub braku przełącznika otwiera się opis zastosowania tejże komendy. Ktoś musiał Ci zrobić psikusa i wykonał tzw. plik wsadowy uruchamiający wspomianą komendę, a w zasadzie plik, bo to jest plik exe i ustawił harmonogram zadań, aby właśnie ten pliczek uruchamiał się codziennie o konrketnej godzinie. Rozwiązaniem jest wejście w harmonogram zadań i wykasowanie stamtąd wpisu uruchamiającego ten plik, a następnie lokalizacja i usunięcie owego pliku, co nie jest problemem, bo możesz jego lokazlizację ustalić edytując zadanie w harmonogramie. Harmonogram zadań znajdziesz w panelu sterownia i najszybciej go namierzysz wpisując po otwarciu panelu sterowania harmonogram zdań w biały pasek w górnym prawym rogu. Przeskanuj sobie również Windowsa na obecność wirusów.

0
  • #4 03 Lut 2014 20:24
    duvet
    Poziom 2  

przeskanowałem i nic nie wykryło

lepszy obrazek: pc - windows system32 shutdown

0
  • #5 03 Lut 2014 20:36
    Piotr160292
    Poziom 36  

I tak tyłka nie urywa, ale mniejsza o to, bo i tak wiem o co chodzi. Sprawdzałeś ten harmonogram zadań?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo