logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Eskort MKVII 1997 - Jak bezpiecznie uszczelnić trójkątne szyby tylne?

MM2X 03 Lut 2014 12:19 1323 3
REKLAMA
  • #1 13256126
    MM2X
    Poziom 26  
    Jak wyciągnąć trójkątne szyby tylne w eskorcie MKVII, hatchback, 1997 r. (te przy półce bagażnika). Chce obie uszczelnić, bo strasznie dzwonią podczas szybszej jazdy. Dzisiaj podjąłem próbę wyciągnięcia lewej i skończyła się rozsypaniem szyby.
    Próbowałem z zewnątrz, podważyłem uszczelkę i prysk....:( .
    Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 13258437
    radeons
    Poziom 10  
    Zacznij od podważania ale samej uszczelki w wielu miejscach na raz przedmiotami cienkimi i nie ostrymi(np noże kuchenne do drugiego dania). Wyciągaj popychając całymi dłońmi żeby była jak największa płaszczyzna wypychana.Nie napieraj na rogi, nich ktoś pomoże z drugiej strony jako zabezpieczenie.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 13258702
    tomekmazepa

    Poziom 15  
    kolego tutaj masz ciekawy post na przykładzie innego auta http://www.forum.fsoautoklub.pl/printview.php...&start=0&sid=bf72b733dfa8c4205d9c69634166fd36

    pamiętaj o zagrzaniu uszczelki możesz też użyć silikonu w spray`u do uszczelek aby ja trochę zmiękczyć i żeby zrobić lepszy poślizg
REKLAMA