Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Ace GT- S5830 - System

03 Lut 2014 19:37 10935 17
  • Poziom 9  
    Witam, Mam Samsung Galaxy Ace GT - S5830.
    Zmieniłem Android z 2.3.4 na 4.2.2 | z 4.2.2 na system z iPhone | z systemu iPhone na 2.3.7 | pomożecie mi przywrócić 2.3.4 Proszę.

Dodano po 1 [godziny] 49 [minuty]:

VPlayXVX13 napisał:
    Samsung Galaxy Ace GT - S5830.
    wgrywałem przez cyanogenmod 10.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    VPlayXVX13 napisał:
    z 4.2.2 na system z iPhone
    ...a to dobre.

Wejdz w tryb download mode i wgraj odinem jakiś rom od 2.3.4 do 2.3.6 oficjalny. Nie będę podawał instrukcji, ponieważ poradników jest bardzo dużo.

Poszukaj romu 3 plikowego. Na dysku u siebie znalazłem jakiś 2.3.4 S5830XXKPH_S5830XXKPH_S5830SERKPH.
  • Poziom 24  
    Jest na niego CM z wyglądem iphona.
  • Poziom 9  
    blazej.1994 napisał:
    Jest na niego CM z wyglądem iphona.

nie. teraz jest 2.3.7

Dodano po 1 [minuty]:

bajeczny88 napisał:
    VPlayXVX13 napisał:
    z 4.2.2 na system z iPhone
    ...a to dobre.

Wejdz w tryb download mode i wgraj odinem jakiś rom od 2.3.4 do 2.3.6 oficjalny. Nie będę podawał instrukcji, ponieważ poradników jest bardzo dużo.

Poszukaj romu 3 plikowego. Na dysku u siebie znalazłem jakiś 2.3.4 S5830XXKPH_S5830XXKPH_S5830SERKPH.

podasz link plis bo cce to zrobić.
  • Poziom 26  
    To raczej nie było pytanie. Poradziłeś już sobie?
  • Poziom 9  
    jeszcze nie bo szukam rom.
    P.S- bajeczny88 dam ci że pomogłeś tylko wrzucił byś tego roma na neta i wysłał link ?.

Dodano po 3 [minuty]:

a tego 4.2.2 znalazłem wraz z cyanogenmodem 10 i właśnie pobrałem jakiegoś Apple i po chińsku pisałem troche.
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Rozpakowany waży około 230MB. Znajdziesz spokojnie na forach linki. Popracuj trochę. :)
  • Poziom 9  
    Bajeczny a jak usunąc cm'a ?
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Wgrywając oficjalny rom. Popatrz tutaj. Pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    Jest Problem Bo Ten Link nie ma 2.3.4 tylko nowsze a ja akurat tylko 2.3.4 i cm'a musze pierw usunąć.
  • Poziom 24  
    Jezu... Możesz wgrać 2.3.6, będziesz miał oficjalny najnowszy soft. forum.android.com.pl/f302/flashowanie-wgrywanie-firmware-do-ace-66047/ Jak To ci nie pomoże to daj komuś ten telefon w ręce kto się odrobinę zna. Zrób tak jak pisze w poradniku. Nic nie usuwasz, wgrywasz nowy ROM, który zastępuje obecny...
  • Poziom 38  
    Tu masz wszystko http://forum.android.com.pl/f303/
    Wgraj Odinem ostatniego Androida 2.3.6 [10.2012] i nie kombinuj bo z ACE zrobisz cegłę.
    Link do ROM'a masz tu
    Code:
    http://chomikuj.pl/boxdream/Android/Samsung+Galaxy+ACE+GT-S5830/Android+2.3.6+PL+*5b10.2012*5d 

bo prawie wszystkie były na hotfile.com którego zamknęli.
    Odin Multi Downloader 4.43 i plik Cooper_v1.0.ops znajdziesz w necie na forum, link na początku posta.
    Chociaż w sumie to wszystko masz tu łącznie z instrukcją aktualizacji
    Code:
    http://chomikuj.pl/boxdream/Android/Samsung+Galaxy+ACE+GT-S5830/Aktualizacja+Androida
  • Poziom 24  
    Chyba każdy telefon z androidem jest juz opisany od a-z na powyższym forum. To tylko lenistwo ze się nie chce poszukać. Wszystkie softy są dostępne na sammifirware.com.
  • Poziom 9  
    p.s. nie moge wgrywać cooper bo mi się robi CzarnoBiały ekran i pisze system zablokowany.
  • Poziom 24  
    Jaki Cooper? Co ty kombinujesz?!
  • Poziom 38  
    Nie przeczytał instrukcji instalacji :D
  • Poziom 24  
    Nie mam pojęcia co ten chłopak wyczynia. Przecież wszystko to max 5 minut...
  • Poziom 9  
    dziękuje za pomoc akurat rozwalam telefon bo nikt nie pomaga