Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania

03 Lut 2014 20:23 1521 9
 • Poziom 23  
  Witam.Telefon przywieziony z Niemiec bez ładowarki.Miedzy czasie bateria rozładowała się.Z dwóch ładowarek jakie posiadam nie pasują do tego telefonu .Pytanie czy jest możliwość podpiąć zasilanie pod styki od baterii. Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania Rzecz polega na tym by stwierdzić co ten telefon jest wart i czy warto w niego zainwestować.
 • Poziom 29  
  Mniej kombinowania panie kolego, jeśli nie masz naładowanej baterii to podejdź do sklepu i poproś o podpięcie naładowanej celem sprawdzenia. Prawda jest taka że każda naprawa przeceni wartość tego telefonu ;)
 • Poziom 23  
  Dzięki za odzew .Rada taka pasuje do dużego miasta.Ja mieszkam w małym miasteczku gdzie nie ma ani żadnego serwisu ani sklepu.Interesują mnie te trzy styki na pierwszej fotce. Jakie przedstawiają bieguny baterii,Telefon jest sąsiada a ja chcę tylko stwierdzić czy on działa.
 • Poziom 29  
  Nie podpinaj ładowarki bezpośrednio pod płytę, ewentualnie naładuj baterię z zasilacza... mniejsze zło
 • Poziom 23  
  Mam pytanie który z biegunów baterii jest plus a który minus .Bo bateria ma trzy.
 • Poziom 41  
  Powinieneś mieć na niej opisane.
  Jeśli nie to sprawdź miernikiem.
 • Poziom 26  
  Plus i minus znajdują się po skrajnych stronach. W D900 plus jest po dłuższej stronie, minus na skraju krótszej strony baterii.
 • Poziom 23  
  Po podładowaniu baterii telefon ożył .Wyszło coś takiego : Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania Samsung SGH-D900 1 - Brak ładowania .Czyli wynika z tego że posiada oprogramowanie w języku niemieckim.Pytanie czy jest możliwe bez udziału serwisu zmiana oprogramowania na język polski. Jedna rzecz mnie interesuje dlaczego bez karty SIM nie uruchamia się menu. PS.Telefon nie reaguje na karty T-mobile ,Orange.
 • Poziom 26  
  henio 123 napisał:
  Po podładowaniu baterii telefon ożył .Wyszło coś takiego :


  To jakiś zalaniec.

  henio 123 napisał:
  Czyli wynika z tego że posiada oprogramowanie w języku niemieckim.Pytanie czy jest możliwe bez udziału serwisu zmiana oprogramowania na język polski.


  Być może ma polski język, w co wątpie, ale jest ustawiony na niemiecki, a nie na automat.

  henio 123 napisał:
  Jedna rzecz mnie interesuje dlaczego bez karty SIM nie uruchamia się menu.

  Ten model tak ma.

  henio 123 napisał:
  Telefon nie reaguje na karty T-mobile ,Orange.

  Czyli nie czyta jeszcze kart SIM. Ktoś już wyżej napisał, naprawa nieopłacalna. Za kilkadziesiąt złotych kupisz używke sprawną, bez simlocka.

  Simlock i PL Menu to nie problem pod warunkiem, że gniazdo jest sprawne.
 • Poziom 23  
  Dzięki za informacje.Z racji wieku tego telefonu jego naprawa jest nieopłacalna.Sąsiad może go sprzedać jako dawcę organów. Jeszcze raz dziękuję za informacje.Temat uważam za zamknięty.