Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PVR BOX+* HD 500 GB Pace - EPG nie ładuję się

04 Lut 2014 01:03 3774 4
  • Poziom 8  
    Witam
    Mam taki problem z dekoderem PACE HDS7241/91 że nie ładuje się lista programów na 7 dni czyli EPG. Cały czas wyskakuje komunikat: pobieranie danych. Dekoder jest podłączony pod router i pod antenę dwoma wejściami. Nie wiem czy ma to znaczenie ale wolę podać taką informację. Wersja oprogramowania to 158. Dekoder otrzymałem w ramach przedłużenia umowy w nc+. Czy jest jakiś lepszy dekoder w nc+ od tego a który działa na zasadach Cyfry+ (mam dodatkowo SagemCom DSi83 w multiroom)? Na daną chwilę nie mam jakichś większych obiekcji do niego, oczywiście poza brakiem EPG i fatalnym wyświetlaczem (nie da się go w żaden sposób rozjaśnić?)

Dodano po 32 [minuty]:

Witam ponownie.
    Udało mi się jakoś, nie wiadomo jak, ściągnąć tą listę EPG, ale nadal nie mam tam kilka kanałów np bbc cbeebies czy disney junior a chciałem Córeczce nagrać (zaplanować) parę bajek. To normalne ze nie ma tych kanałów? Polsat na pewno ma zresztą pod drugim dekoderem nc+ SagemCom są te kanały w pozycji EPG.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    No zgadza się ale wtedy jest parowany z dekoderem co mi bardzo nie pasuje. Mi zależy aby dekoder był na starych zasadach Cyfry+
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    dekoder wymienilem problem sie skonczyl.