Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Urządzenie wielofunkcyjne czy osobno

04 Lut 2014 00:31 1380 11
  • Poziom 7  
    Dysponuje budżetem 3500zł na urządzenie wielofunkcyjne (ksero, skaner, drukarka) lub tą samą kwotą na 3 urządzenia łącznie. Potrzebne jest to do biura dla jednej osoby. Koniecznie druk kolorowy. Chciałbym prosić o poradę co kupić, bo jestem całkowicie zielony w kwestii tych urządzeń.
  • Poziom 32  
    Za taką sumę dobrym wyborem powinna być kopiarka kolorowa (z tym, że używana) - będziesz miał i druk i ksero i skaner - np. Ricoh, albo Bizhub.
  • Poziom 7  
    my41s napisał:
    Za taką sumę dobrym wyborem powinna być kopiarka kolorowa (z tym, że używana) - będziesz miał i druk i ksero i skaner - np. Ricoh, albo Bizhub.

Interesują mnie tylko nowe urządzenia. Jakieś konkretne modele?
  • Poziom 2  
    jakie obciążenie miesięczne ? co będziesz drukował zdjęcia ? kolorowe tabelki ?
  • Poziom 7  
    ricohlublin napisał:
    jakie obciążenie miesięczne ? co będziesz drukował zdjęcia ? kolorowe tabelki ?

Obciążenia jeszcze nie jestem w stanie określić, to nowe biuro. Generalnie druk umów, może jakieś tabelki.
  • Poziom 2  
    Urządzenie wielofunkcyjne, Ricoh SPC 240 SF.
  • Poziom 7  
    ricohlublin napisał:
    Urządzenie wielofunkcyjne, Ricoh SPC 240 SF.

A proszę mi powiedzieć jak wygląda kwestia tuszu do tego urządzenia, na ile wydruków kolorowych wystarczy i jaki jest koszt wymiany gdy się skończy. W jakiej cenie jest Pan w stanie zaoferować to urządzenie?
  • Poziom 2  
    urządzenie na starcie wyposażone w tonery startowe na 1 tyś kopii,
    tonery zamienniki około 200 zł / sztuka wystarczają na 2 tyś kopii,
    oryginały to cena ponad 300zł/sztuka
  • Poziom 7  
    ricohlublin napisał:
    urządzenie na starcie wyposażone w tonery startowe na 1 tyś kopii
    tonery zamienniki około 200 zł sztuka na 2 tyś kopii
    oryginały ponad 300

No to fajnie, a w jakiej cenie takie urządzenie można od Pana dostać?
  • Poziom 32  
    Canon MF8580Cdw
    tonery zamienniki ok. 120zł/szt - czarny 3500 stron, kolor 2800
    OKI MC562dn
    zamienniki ok. 140zł/szt - czarny 3500 , kolor 2000
    HP LasrJet PRO 300 MFP M375nw, HP Color LaserJet Pro 400 M475DN
    tonery podobnie jak Canon
  • Poziom 10  
    A czy do w/w ktoś ma jakieś uwagi dot. niezawodności? W tym tygodniu miałem zamawiać LaserJet Pro 400 color MFP M475dn ale zastanawiam się nad alternatywą o podobnych parametrach. Ma się nie psuć i ekonomicznie drukować (również w kolorze).
  • Poziom 32  
    szwyr napisał:
    W tym tygodniu miałem zamawiać LaserJet Pro 400 color MFP M475dn ale zastanawiam się nad alternatywą o podobnych parametrach

Jak chcesz trochę taniej, to Canon MF8580Cdw. Z innych: to już wcześniej wspomniany Ricoh i OKI.