Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Python SP3000V1MX. Postępowanie awaryjne, podłączenie blokady rozruchu.

adamus221 01 Kwi 2005 13:46 783 3
  • #1 01 Kwi 2005 13:46
    adamus221
    Poziom 9  

Witam, powiedzcie mi ludzie co mam zrobić z tym alarmem jeżeli zgubię pilota albo przestanie on działać. Mój instalator wyciął przycisk VALET oraz nie poinstruował mnie o postępowaniu awaryjnym, nawet nie powiedział jak i do czego podłączył blokadę rozruchu. Jest tam też możliwość sprawdzenia alarmu i nie zgadzją mi się sygnały dżwiękowe przy otwieraniu pozostałych dzwi i czujnikach dodatkowych. Dodam że nie chcę jechać do niego bo przy instalacji spalił mi pompkę od centralnego i się z nim pok******em. Dzięki za odpowiedzi!

• #2 01 Kwi 2005 17:24
    jg11
    Poziom 20  

Jeżeli nie masz przycisku valet to znaczy ,że niemasz funkcji przeciwporwaniowej.Po wstąpieniu do uni europejskiej instalatorzy tej funkcji nie uaktywniają. Więc valet jest Ci niepotrzebny.Awaryjnie możesz wyłączyć alarm -podłączając przewód fioletowy do masy i dojedziesz do instalatora,aby się z nim przeprosić. Pozdrawiam.

• #3 01 Kwi 2005 18:35
    cjr
    Poziom 20  

Niech ktoś ci to dokładnie sprawdzi. Instalatorzy często podłączają alarmy tak, aby wyglądało że są skuteczne i idą po najmniejszej linii oporu. Sam trochę działam w tej branży i czasem jak patrzę na ten montaż to naprawdę trudno dojść o co takiemu fachowcowi chodziło.

• #4 02 Kwi 2005 12:22
    0310
    Poziom 9  

Fioletowy kabelek w razie awari podlaczyc do masy

Dodano po 27 [sekundy]:

Dodano po 31 [sekundy]:

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo