Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SONY HCD RX90. Schemat wieży.

01 Kwi 2005 14:06 1470 8
  • Poziom 11  
    Witam. Szukam pilnie schematu do wieży SONY RX90. Prosze o pomoc

!!! Podaj markę, symbol i
    rodzaj urządzenia w temacie !!!
    Posty bez powyższego w tytule, następnym razem, będą przenoszone do KOSZA. [h]
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Podaj e-mail to podam Ci service manual tej wieży.
  • Poziom 14  
    Witam wiem ze tak nie wolno ale czy moge prosić również o adresik tej stronki z serwisem olikem(malpa)poczta.onet.pl Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    Wary2!. Chyba żle odczytałeś mój post. Zaoferowałem "service manual" ww. sprzętu czyli instrukcję (dokumentację) serwisową a nie adres serwisu. Service manual nie jest też instrukcją obsługi. Jeżeli chodzi Ci o to co posiadam czyli instrukcję serwisową to daj znać to prześlę na Twój e-mail.
  • Poziom 14  
    Witam sory, wiem oco chodzi jak możesz prosze o przesłanie na e-mail, aha i mam jeszcze pytanie czy orientujesz się jaka długość powinna być przewodu do lasera z tej wieży laser to KSS 213D przewód 16pinowy, czy będzie przeszkadzać jak założę troszkę dłuższy. Za Odp. dziękuje olikem(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 25  
    Serwisówkę wysłałem na e-mail.
  • Poziom 23  
    witam! wlasnie probuje naprawic taki wlasnie sprzecik. kolega go troszke "pooral" i chce bym mu to przywrocil do stanu uzywalnosci. I stad pytanie i i prosba do hansu2 czy jest w stanie mi podeslac ja na maila? z gory dziekuje. przyda mi sie.
  • Poziom 25  
    Mogę Ci przesłać tylko niewiem gdzie. Podaj Swój e-mail.