Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH 345R cisza w głośnikach

01 Kwi 2005 14:20 1913 5
  • Poziom 10  
    Jak w tytule tyle, że raz gra super a czasami nic nie słychać przez głośniki;wszystko inne działa - sterowanie itp.?
    - zimnych lutów brak;
    Proszę o pomoc...
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    Miałem podobną systuację tyle że w Blaupunkcie. Przyczyną okazał sie zimny lut na diodzie prostowniczej typu SMD. Radyjko zaliczyło kilka serwisów i nic. W końcu sam na to wpadłem i to przypadkowo. Radze sprawdzić luty na elementach SMD
  • Poziom 30  
    Sprawdź co się dzieje na pinach MUTE i STANDBY na końcówce kiedy radio przestanie grać.
  • Poziom 18  
    jak by kto potrzebował jakich częsci z takiego radyjka ( POINEER DEH-345R ) to zapraszam 1robert(malpa)op.pl Ostało mi sie całe radio bez końcówki mocy. Ma chyba spalony procesor od komunikacji z panelem :( reszta jest ok - panel sprawdzałem w innym radiu i działa. Napęd i laser też są ok bo jak jeszcze miał przebłyski to wszystko grało aż miło. Później zaczęły sie problemy z obsługą panela.... aż wreszcie... padło i ciemność. Końcówka poszła do innego a reszta na półce.
  • Poziom 25  
    Witam miałem DEH 535R czy jakos tak , i tak samo jak u kolegi raz grało raz nie , okazało sie że sciezka przy koncówce mocy była przerwana i przelotka , sprawdz scieżki koło koncówki mocy , co siedzi u ciebie TDA 7XXX !

pozdr. marniu
  • Poziom 16  
    mogłbym proscic opis wyprowadzen tego radia? pozdrawiam