Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet - stremy online, filmy, gry.

04 Lut 2014 18:10 1206 3
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie!

Jestem kompletnie zielony w tematyce tabletowej, mało tego ostatnio kupiłem komputer stacjonarny za dosyć sporą sumę przez co mój budżet związany z kupnem ww. urządzenia jest ograniczony :)

Do kupna zmusza mnie praca w której muszę mieć zajęcie aby przypadkowo nie usnąć co jest sporym problemem w godzinach nocnych samemu w aucie ;)

Chciałbym aby tablet odtwarzał bez problemu live streamy w sieci - tematyka związana z grami (twitch.tv) lub np. kanał orange sport z oficjalnej strony orange ;)

Do tego jakieś podstawowe funkcje, przeglądanie plików, oglądanie filmów, jakieś gierki.

Prosiłbym też o dwa warianty, jeden z ekranem 7" a drugi z ekranem powyżej 7" (np. 10").

Za ile dostane taki tablet? Ew. czego mam szukać, może uda mi się znaleźć jakiś używany tablet na gumtree czy tez na tablicy.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :) :D
  • Poziom 38  
    Z tanich ? nic, jaki budżet?
  • Poziom 7  
    Do 1000zł ;) zalezy mi na tym aby system na tablecie obslugiwal adobe flash co pozwoli mi ogladac streamy online ;) dobrze by bylo gdyby ekran mial z 10".
  • Poziom 25  
    Ostatnio sam trochę rozglądałem się za tabletem. Mi w oko wpadł Lenovo A3000, z uwagi na to że dla mnie bardzo istotny jest wbudowany modem 3G (mam zamiar używać go z Aero2).

Jeśli chodzi o ten model to jest to 7" tablet za około 700zł, w przeglądarce nie obsługuje flasha. Ogólnie wg. mnie jest do dość ciekawy model, wydaje mi się że jak na tą cenę całkiem przyzwoicie wyposażony.