Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6610i v4.10 z Anglii - simlock

Jacck 01 Apr 2005 15:13 2115 6
    Jacck
    Level 26  
    Przy pomocy programiku bWinLock V 1.0.8 i kabelka F-Bus zczytałem kod sieci na którą założony jest simlock: 234-30.
    Potem odpaliłem NokiaFREE Unlock Codes Calculator v3.10 ( chyba nawet 3.10_171). Wybrałem z listy 6610i, operator T-Mobile-One 2 One i wygenerowałem kody (program sam ustawił Asic 2 oraz V2 i 33820). Niestety po wpisaniu pierwszego kodu wyskoczył komunikat o błędnym kodzie. Wpisałem kod nr 7 i to samo. Teraz bWinLock V 1.0.8 pokazuje Unlock Counter 2. Boje się probować dalej dlatego pytam co robię źle ???
    Damiankca
    Level 26  
    Nie baw się tym telefonem i takimi programami one mogą uwalić aparat a raczej zablokować go i tylko kabelek Ci zostaje oczywiście nie jakiś tam M-bus czy coś innego tylko profesionalny box Tornado , Gryfin. Jak Ci szkoda parę złotych na zdjęcie Locka to możesz klepać dalej ale zostało Ci jeszcze tylko 3 próby... Powodzenia

Dodano po 52 [sekundy]:

Jacck wrote:
    Przy pomocy programiku bWinLock V 1.0.8 i kabelka F-Bus zczytałem kod sieci na którą założony jest simlock: 234-30.
    Potem odpaliłem NokiaFREE Unlock Codes Calculator v3.10 ( chyba nawet 3.10_171). Wybrałem z listy 6610i, operator T-Mobile-One 2 One i wygenerowałem kody (program sam ustawił Asic 2 oraz V2 i 33820). Niestety po wpisaniu pierwszego kodu wyskoczył komunikat o błędnym kodzie. Wpisałem kod nr 7 i to samo. Teraz bWinLock V 1.0.8 pokazuje Unlock Counter 2. Boje się probować dalej dlatego pytam co robię źle ???

Podaj chociaż IMEI to Ci to wygeneruję
    Freexco
    Level 18  
    Duzo nowych 6610i nie da rady zdjac kodem, zostaje box, pozdr
    gendajan
    Level 18  
    Ale i tak wypada nauczyć go polskiego języka ? A więc czy sam PPM, czy dodatkowo MCU i przy okazji simlok
    Damiankca
    Level 26  
    Jeżeli ta sama wersja softu co masz pliki to tylko langa polskiego
    jeżeli inna wersja to razem PPM+MCU no i CNT pack i wszystko gra
  • Helpful post
    norbi45
    Level 33  
    Spróbuj może przestawić na ORIGINAL. Ja miałem 3100 z nowym oprogramowaniem i dopiero wtedy simlock poszedł.
    Jacck
    Level 26  
    Zrobiłem tak jak napisał norbi45 i poszło ! Wielkie dzięki !