Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Subwoofer 12" do "łomotu" pod 400W RMS

04 Feb 2014 20:59 2004 5
  • Level 25  
    Witam. Zamierzam kupić nowy głośnik 12" ponieważ niestety stary Infinity ref 1260W rozkleił się w skrzyni closed. Wcześniej pracował we własnej skrzyni br, no ale gabaryty zmusiły mnie do małej closed i mam tego skutki. Mniejsza z tym.
    Nowy 12" głośnik potrzebny pod wzmacniacz crunch"a gtx 2400 400W RMS w mostku. do wydania 400zł ze skrzynią lub sam głośnik. Muzyka słuchana to praktycznie każda więc głośnik musi dać rade z każdym wyzwaniem. Do 400zł wyboru nie ma czyli głośnik do robienia łomotu.

Lanzar MAXP124 300mm skrzynia BR szczelinow
    Jest on jednocewkowy? Bo widzę na zdjęciach, że po dwa terminale ma.

Może kupić infinity jak wcześniej lub JBL GT5-12 w skrzyni br JBL'a 1204br?

PowerBass S-124X + br

Jak wypadaj firma Hertz?

Czytam po google co wybrać i niewiele z tego wiem.
  • Level 15  
    MAXP124 jest jednocewkowy - mam takowe 2szt i "tłuczą" niemiłosiernie. Hertza kiedyś miałem i nie byłem zadowolony ponieważ był to głośnik który strasznie się gubił w szybszych kawałkach. Zobacz sobie jeszcze na powerbassa ale model m-124.
  • Level 25  
    No to teraz tak, co wybrać? Lanzar max p124 czy powerbass m-124? I czy brać skrzynie br aeroport czy br szczelinowy? Będę brał sprzęt z all*** gdyż w pobliżu 70km nie mam możliwości odsłuchu sprzętu. 400W uciągnie lanzara? Ile on ma prawdziwego rms"u?
  • Level 26  
    Oczywiscie kolejny z dylematem, czy br okragly, czy szczelinowy... Przeciez to bez roznicy, jaki ksztalt ma port, mozesz sobie i trojkatny wystrugac, takze wybierz, ktory bardziej Ci sie podoba i oby skrzynia byla wystrojona, a nie na pale...
  • Level 25  
    Pozostal wybor glośnika lanzar czy pb.
  • Level 15  
    i jeden i drugi idealnie nadaję się do robienia tytułowego łomotu.