Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung ue40f6400 - Nowy telewizor, co oznacza ten symbol?

05 Lut 2014 10:59 5178 10
  • Poziom 12  
    Witajcie, nie wiem czy to dobry dział ale zaryzykuję. Kupiłem dwa dni temu telewizor samsung ue40f6400, sprawuje się bardzo dobrze jak narazie i każdemu bym go polecił, mam jednak pytanie do posiadaczy tv samsunga co oznacza ta wskazkowka jak na zdjęciu? pojawia się gdy nacisnę przycisk info na jednym z pilotów (są dwa w zestawie) tam jest jakaś bateria o co w tym oznaczeniu chodzi?
    samsung ue40f6400 - Nowy telewizor, co oznacza ten symbol?

Dodano po 1 [minuty]:

O już znalazlem podobny temat na elektrodzie, podobno służy to orientacyjnemu zuzyciu energii. Ale dlaczego poziom baterii spada? wyjaśni mi ktoś? Czy jak bateria jest cała tzn,że dużo prądu zużywa?
  • Poziom 19  
    Im mniej światła w pokoju [ ciemniej ], obraz się samoczynnie przyciemnia. Więc i zużycie energii mniejsze. Wskazówka opada w lewo. Można to wyłączyć w opcjach ECO.
  • Poziom 12  
    A wie ktoś może czy okulary jakie są do niego załączone model 3d ssg-5100gb można ładować jakoś? w sklepie mi coś sprzedawca wspominał o ładowaniu, ale zarzucił mnie taką ilością informacji o tv,że zapomniałem. W zestawie nie było zadnej ładowarki i jestem ciekaw czy musze stale kupować baterie czy można kupic ładowarke.
  • Poziom 43  
    A sprzedawca zapomniał o dołączeniu do TV instrukcji obsługi?
    Jeśli tak, to wróć do sklepu. A jak nie chce ci się iść, to sobie pobierz kompletną ze strony Samsunga.
    A potem czytaj i ucz się.
    No bo po co ci ten TV, z tyloma bajerami, skoro nawet 10% wykorzystać nie będziesz potrafił?
    Przecież można było kupić "za grosze" TV bez "wodotrysków" i spokojnie oglądać telewizję. ;)
  • Poziom 12  
    No bo po co ci ten TV, z tyloma bajerami, skoro nawet 10% wykorzystać nie będziesz potrafił?
    Przecież można było kupić "za grosze" TV bez "wodotrysków" i spokojnie oglądać telewizję

Spokojnie wykorzystuje wszystkie aplikacje z tv i przynajmniej wiekszosc, zdziwiłbyś się ale o okularach akurat jest jedno zdanie w instrukcji. Jak masz pisać takie bzdety to sie nie wysilaj,żeby nabić sobie punkty za odpowiedz.
  • Poziom 32  
    mateuszch1991 napisał:
    A wie ktoś może czy okulary jakie są do niego załączone model 3d ssg-5100gb można ładować jakoś? w sklepie mi coś sprzedawca wspominał o ładowaniu, ale zarzucił mnie taką ilością informacji o tv,że zapomniałem. W zestawie nie było zadnej ładowarki i jestem ciekaw czy musze stale kupować baterie czy można kupic ładowarke.

Raczej nie o tym mówił bo standardowe okulary 3d do samsungów są na baterię płaską cr a raczej takich akumulatorków nie ma na rynku. Wejścia na jakieś zasilanie też w nich nie widzę (przynajmniej u mnie). Jeżeli masz jakieś wejście w co wątpię to może się da.
  • Poziom 12  
    Mowie w instrukcji załączonej do tv, papierowej. Od tego jest forum zeby zapytać,jak wszystko wiesz to po co masz tu konto.
  • Poziom 1  
    Witam. Dyskusja na temat okularów 3D Samsung.
    Bateryjka CR2025. Akumulatorki można kupić jak najbardziej, poniżej dane:
    Akumulator LIR2025 30mAh Li-Ion 3.6V 20x2.5mm
    Jeśli chodzi o główny temat, to osobiście uważam, że tylko Samsung, a symbol oznacza że na rynek europejski, że model na rok 2013, że seria 6 zmodyfikowana (unowocześniona do standardów 2013 roku). Ja mam model ue40f6320 - odrobine słabszy.
    Z poważaniem Kwachal.