Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router Tenda 3G150B - Jak to skonfigurować

05 Lut 2014 11:38 3603 6
  • Poziom 8  
    Witam posiadam Router Tenda 3G150B i do tego Modem Huawei E173U-2 i chciałem go skonfigurować do sieci Aero2 ale gdy wpisuję to w wyszukiwarce IP 192.168.2.1 to nic się nie dzieje wyskakuje że nie ma takiej stron a jak podłączam router do komputera przez USB to wyskakuje komunikat że nie rozpoznano urządzenia próbowałem też za pośrednictwem kabla sieciowego ale nic się nie dzieje żaden komunikat ani nic nie wyskakuje
  • Poziom 43  
    Tego routera nie łączy się przez USB. Podłączasz kabel sieciowy - na PC ustawiasz kartę sieciową na automatyczne pobieranie adresu.

Najlepiej pobierz sobie Quick Installation Guide i postępuj zgodnie z instrukcją.
  • Poziom 8  
    Mam ustawione automatyczne pobieranie adresu i nic nie wiem o co chodzi nie mogę sobie z tym poradzić
  • Poziom 11  
    Niedawno kupilem tego routera Tenda 3g150b.Podlaczylem mu do USB modem Huawei173u-2,ktory smiga w Aero2 na innych urzadzeniach-komp,laptop.Pomimo porad na forach i ustawienia w/g konfiguracji modem miga na niebiesko,nie laczy Aero2.Polaczenie kablowe Ethernet mam.Nie mam pomyslu co zrobic.Wgralem nawet starszy soft(23,byl 28),nie pomaga.A wszedzie pisza ze Aero2 ma dialac.Prosze o porady.
  • Poziom 11  
    Okazuje się że modem Huawei 173u-2 nie równa się innemu modemowi o tej samej nazwie.Syn posiada też taki modem iten jego bez problemu zadziałał z siecią AERO2 jak i z T/MOBILE ktorej syn używa w połączeniu z routerem TENDA 3G150B.
    Moj modem nie połączył się z AERO2 mimo tej samej nazwy.Muszę sprawdzic czy soft mają ten sam...Innego powodu nie znam.
    Z tym że ja używam laptopa z Linuxem,a syn WIndows7,ale to nie powinno miec wpływu na działanie modemu.
  • Poziom 8  
    ok problem zmknięty