Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Premium DXI 460 - MID 128 PPID 270 FMI 12

niken30 05 Feb 2014 15:54 8949 4
    niken30
    Level 8  
    MID128 PPID270 FMI14. Juz wiem ze to dotyczy czujnika NOx, ale kto mi napisze o co tu chodzi? Nie jest czujnik, wg mnie, uszkodzony, bo w這zy豉m go do innej ren闚ki i by這 ok, a jak w這zy豉m z tej innej ren闚ki do siebie to dalej wykazywa這 ten sam b陰d... co mam z tym zrobic? Mimo wszystko wymieni czujnik?
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
    norrbi
    Level 17  
    Problem polega w z造m sk豉dzie spalin,wi璚 je瞠li czujnik po podpi璚iu do innego auta pokazuje normalnie zostaje wykluczony ,tym samym trzeba patrze i sprawdza dalej.Taka procedura to diagnoza, a nale篡 sprawdzi katalizator ,jako嗆 Adblue,instalacj elektryczn w obwodzie czujnika,poprawno嗆 ci郾ienia do豉dowania itp.
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
    tokyokiller
    Level 10  
    Witam
    Do wymiany jest czujnik NOX. Podmianka z jednego do drugiegi nic nie da gdy w tym pierwszym aucie zosta wygenerowany niekasowalny kod usterki.
    Pozdrawiam czekam na info. Po wymianie nale瘸這by skasowa kody b喚d闚.
    norrbi
    Level 17  
    Zgadza si b陰d zostaje w pami璚i ,ale nie jest widoczny jako usterka,a co do reszty to po uwa積ym przeczytaniu wnioskuje 瞠 ten niby dobry zapsuty czujnik zosta zamontowany do drugiego auta jest ok.
    niken30 wrote:
    Nie jest czujnik, wg mnie, uszkodzony, bo w這zy豉m go do innej ren闚ki i by這 ok
    niken30
    Level 8  
    Tak panowie, trzeba by這 wymieni czujnik NOx. Auto pojecha這 dzi w trase i narazie jest ok. Ale 瞠 nic nie dzieje si bez przyczyny to przynajmniej pozna豉m dok豉dnie elektronike w Renault:) Dzi瘯uj wszystkim za pmoc i pozdrawiam:) do nastepnej awarii:)