Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wąska pralka z wymiennymi łożyskami do 1500 złotych

Aopolods 05 Feb 2014 16:27 12792 6
Bosch
    Aopolods
    Level 8  
    Witam,

Po 8 latach użytkowania mój wysłużony Whirlpool odmówił posłuszeństwa, przez co zostałem zmuszony do kupienia nowej pralki i chciałbym żebyście mi zaproponowali jakiś model, producenta pralki który by spełnił parę aspektów:

- Cena do 1500
    - Szerokość pralki do 45 cm;
    - Obroty 1000-1200;
    - Najlepiej z wymiennymi łożyskami i rozbieralnym zbiornikiem;
    - Relatywnie niska awaryjność.

Jeśli chodzi o producentów to głównie interesują mnie:
    - Bosch
    - Samsung
    - Simens
    - Hotpoint
  • Bosch
  • Helpful post
    niedozwolony
    Level 12  
    Bosch/Siemens - zbiorniki klejone lub łożyska zespolone z tylną częścią zbiornika
    Hotpoint - zbiorniki klejone
    Samsung - zbiorniki klejone z wyjątkiem kilku starszych modeli: WF1802WFVS, WF0602WKE, WF0602WJV, WF1602WCC, WF1600CC, WF1602NHV, WF1600NHW (info od Samsunga z sierpnia ub. roku)

Wymienne łożyska mają pralki Amica, ale to turecki produkt, którego niską jakość widać już z zewnątrz.
  • Bosch
  • Helpful post
    adamnik
    Level 10  
    Nie wiem jaka jest obecna cena tej pralki, ale ten model, ma teoretycznie demontowalne łożyska i rozbierany zbiornik. Niestety żeby się dobrac do łożysk trzeba rozkręcić całą pralkę. Właśnie to przechodzę po trzech latach użytkowania. https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2743384.html
  • Helpful post
    Jardel
    Level 9  
    W Beko każdy model nie ma wymiennych łożysk - dzwoniłem do nich. Może ktoś doradzi jakiś model tak jak w temacie wątku.
    brawal
    Level 10  
    niedozwolony wrote:
    Wymienne łożyska mają pralki Amica, ale to turecki produkt, którego niską jakość widać już z zewnątrz.

14-sto letnia Amica PB5512B421C (naprawiana we własnym zakresie, ale nigdy na gwarancji) jest odpowiedzią na Twój pogląd.

P.S. Nie jestem ani serwisantem, ani sprzedawcą powiązanym z firmą Amica.
    r103
    Level 31  
    brawal wrote:
    niedozwolony wrote:

14-sto letnia Amica PB5512B421C (naprawiana we własnym zakresie, ale nigdy na gwarancji) jest odpowiedzią na Twój pogląd.

P.S. Nie jestem ani serwisantem, ani sprzedawcą powiązanym z firmą Amica.

Forumowicz Niedozwolony może już umarł /ostatnia wizyta na forum w 2014 roku/ - w związku z powyższym chyba zasłużenie przydzielam:

Wąska pralka z wymiennymi łożyskami do 1500 złotych