Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Waga Detecto PC-91 D 1991 rok - szukam instrukcji

lucas1991g 05 Lut 2014 17:41 879 2
  • #1 05 Lut 2014 17:41
    lucas1991g
    Poziom 8  

Witam, poszukuję instrukcji kalibracji wagi Detecto PC-91 D z 1991 roku. Na stronie producenta jest instrukcja do nowszej wersji ze switchem, niestety nie pokrywa się ona z moją wagą. Waga ma dwie zwory: NOR i TEST. Po zdjęciu obu zworek i uruchomieniu wagi włączają się działki oraz napis AJUSTE. Niestety nie można dalej przejść, żaden klawisz nie działa.

• Pomocny post
    #2 07 Lut 2014 21:24
    grzeban
    Poziom 22  

Witam, w wersji ze zworkami w pozycji "test" masz odczyt z przetwornika A/D w działkach wew. W pozycji norm - tryb ważenia . Po ustawieniu zwory pomiędzy "test", a "norm" lub przy zdjętej zworze ( regulowałem modele np. PC 18 kg C lub PC 31 kg A ) po załączeniu zasilania pojawiało się menu Ajuste lub od razu CAP
    np.
    po potwierdzeniu klawiszem [ Enter /ACcum ]

CAP = 15 zakres można wpisac z klawiatury [ Enter /ACcum ]

lb = 1 , 0 kg [ Enter /ACcum ]

LoAd = np. 10 wartość wzorca, można wpisac z klawiatury, wkładamy obciążenie [ Enter /ACcum ]
    ----------
    UnLod = zdejmujemy ociążenie [ Enter /ACcum ]
    ---------- po ustabilizowaniu i zapisaniu danych pojawi się nowe menu konfiguracyjne
    UPdP .......do done - 11 pozycji , które można ustawić wg załączonej instrukcji od nowszego modelu wagi ( po DonE zakładamy zworkę na "norm" i waga przechodzi do trybu ważenia )

• #3 19 Lut 2014 13:56
    lucas1991g
    Poziom 8  

Witam. Procedura prawidłowa, pokrywa się z instrukcją załączoną przez grzeban. Jednocześnie dostałem odpowiedz od serwisu Detecto wraz z instrukcją kalibracji starszych wersji, więc komuś może się przyda.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME