Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Światła i efekty Dyskotekowe

przemek_malcus 05 Feb 2014 18:17 1065 0
 • #1
  przemek_malcus
  Level 8  
  Witam wszystkich bardzo serdecznie. Temat założyłem dla DJ-ów, zespołów weselnych i osób, które znają się na światłach i efektach dyskotekowych(wytwornice dymu, baniek i piany, skanery, lasery, pryzmaty, stroboskopy i oczywiście odpowiednie do tego sterowniki i statywy).
  Podawajcie najlepsze i sprawdzone światła, a przy tym dokładny opis, aby każdy kto zobaczy ten temat wiedział o co chodzi i mógł coś wybrać do swoich potrzeb (nie zapomnijcie napisać na jakich odległościach sprawdzają się światła i jaka jest żywotność). Ja sam nie jestem znawcą świateł i efektów, posiadam taką wytwornice i bardzo dobrze mi się sprawuje http://www.youtube.com/watch?v=gTSofR6ItA0 oraz takie niedrogie laserki (niestety bez sterowników DMX "mała cena") http://www.youtube.com/watch?v=aOoFtY2Nqrg. Na internecie znalazłem jeszcze takie coś ponoć BDB http://www.youtube.com/watch?v=Gm_093VNCf4 co o tym myślicie jak na wesela i dyskoteki. Dodam że moje laserki (same bez dodatków tylko z wytwornicą dymu) na sali 100m² sprawowały się elegancko jak na swoją cene(dałem za nie 120 zł a teraz kosztują już 60 zł).  Dodano po 1 [minuty]:

  Na internecie znalazłem jeszcze takie coś ponoć BDB http://www.youtube.com/watch?v=Gm_093VNCf4 co o tym myślicie jak na wesela i dyskoteki.