Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini 2 S6500D:nie widać połowy ekranu podczas oglądania filmów

06 Lut 2014 00:02 1689 5
  • Poziom 5  
    Ostatnio jak grałem na telefonie samsung galaxy mini2 zauważyłem malutka czarna kropkę na środku ekranu, myślałem, że to brud i próbowałem wytrzeć ale się nie dało. Później włączyłem iple pooglądałem z 30 min wyskoczyły reklamy i patrzę połowa białego ekranu i to dokładnie od tej kropki poczekałem aż się skończął te reklamy i nic dalej połowa białego ekranu. Włączyłem inne odcinki włączyłem aplikacje a później telefon i dalej nic to dałem se spokój. A dzisiaj znowu chce wejść na YT a tu to samo w HQ. Nie wiem to może dlatego że mi spadł no ale to nie pierwszy raz chociaż jak tak to oddam do naprawy bo mam podpisana umowę że naprawia za darmo jak będzie z mojej winy.

Samsung Galaxy Mini 2 S6500D:nie widać połowy ekranu podczas oglądania filmów
  • Poziom 12  
    W moim mini 2 też się dzieją takie rzeczy. Nie zauważyłem żadnej kropki, ale czasami jak się np. zmieni ekran z pionu na poziom to przycina +/- pół ekranu. Wydaje mi się, że to jakiś softowy problem, bo u mnie zaczęło się to zupełnie nagle - bez żadnego upadku.
  • Poziom 29  
    Hard reseta najpierw zrob, jesli dalej to sie bedzie dzialo to soft Odinem.
  • Poziom 5  
    TomekxD napisał:
    Hard reseta najpierw zrob, jesli dalej to sie bedzie dzialo to soft Odinem.

Przy tym trzeba mieć zrootowany telefon ? Bo słyszałem, że po rootowaniu gwarancja zostaje unieważniona.
  • Poziom 29  
    Nie, nie trzeba miec roota, ktory tylko w teorii uniewaznia gwarancje.
  • Poziom 5  
    Problem rozwiązany zrobiłem reset telefonu. Temat do zamknięcia