Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WGD 1236 TX mocno grzeje

01 Kwi 2005 19:19 3530 11
  • Poziom 12  
    Mam uprzejmą prośbe, czy ktoś z Państwa mógłby mi doradzić co może być przyczyną mocnego grzania (parowanie z szuflady) mojej pralki Indesit WGD 1236 TX. Z góry dziękuje za pomoc.
  • Specjalista AGD
    Może walnięty jest termostat i przegrzewa?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    jest ustawiona niższa temperatura a mimo to gotuje właśnie mam pytanie czy to moze być termostat czy moduł a jeżeli chodzi o termostat to który proszę o podpowiedz z góry dziękuje
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Ta pralka ma termostat mechaniczny. Jest do wymiany. To jest ten do któregp przymocowane jest pokrętło temperatury.
  • Poziom 12  
    jutro wymienię termostat o efekcie napiszę a narazie wielkie dzięki
  • Poziom 12  
    właśnie wymieniłem termostat nie wiem tylko do czego jest czerwony kabelek połączyłem brązowy i niebieski iwydaje się że jest dobrze czerwony nie włączałem czy tak mogę zostawić proszę jeszce o radę po właczeniu czerwonego kabelka grzała nawet przy wyłączonym termostacie
  • Poziom 12  
    z tego wychodzi że muszę zmienić położenie brązowego z niebieskim iwłączyć ten czerwony ciekawe tylko do czego jest ten czerony i mam pytanie jak mam podziękować czy jest możliwość przesłania punkty i jak to się robi nadmieniam że uczę się dopiero posługiwania komputerem narazie dzięki
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto