Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W203 2.0 2001 rok - Sterowanie silnikiem moduł sam.

06 Lut 2014 16:03 4863 3
  • Poziom 9  
    Witam. Posiadam Mercedesa w 203 Benzyna 2001 rok 2.0l 95kw. Na początku auto nie chodziło jak należy, nastawnik wałka rozrządu nie pracował wywalał błąd p0010 tak jak grzałka na sondzie wadliwe działanie, czujnik położenia wałka rozrządu. Wszystkie te elementy były sprawdzane podmieniane nic. Został zamówiony nowy komputer błędy jak były tak są, Cały czas wywala jeden bezpiecznik niby od zasilania komputera. Do komputera wchodzi pin z zasilaniem dodatnim, na drugiej wtyczce wchodzi takie zasialnie ale ujemne. Dlatego wywala bezpiecznik, jest tak jakby przejscie w kompie myślałem ze wymiana rozwiąże sprawe, po wymianie błędy jakie były takie są, ale teraz auto nie odpala wogóle... Przy próbie przekręcenia stacyjki nic się nie dzieje rozrusznik się nie kreci, paliwo podaje przez ok 2 sek. Kiedy podam mu plus na bezpiecznik auto kręci rozrusznikiem załapie na chwilkę dosłownie pół sekundy i nie zapali... Pompa nie podaje paliwa przy próbie rozruchu. Moim jedynym domysłem może być wina skrzynki bezpieczników (moduł sam). Jeżeli nie opisałem dosyć szczegółowo mogę załączyć zdięcia na których pinach jest zwarcie w tym sterowniku silnika. Ten 2 komputer tak jak i 1 ma przejście pomiędzy tymi pinami. Proszę o porady czy warto inwestować w sam.a . Zwarcie pinów w komputerze nastepuje pomiędzy pinami A8 a E1
    Mercedes W203 2.0 2001 rok - Sterowanie silnikiem moduł sam.

Edytuj

Jeszcze jedno pytanie. Czy zmiana komputera może być przyczyną nie odpalania auta? Jeżeli mam stary komputer z starymi kościami mogę przelutować procka z danymi|? Stary komp uległ uszkodzeniu mechanicznego. Kości wszystkie sprawne ;)
  • Poziom 9  
    Aso 3500 zostawiłem. Zamykam temat.
  • Poziom 10  
    witam Piekarr a czy wiadomo co było przyczyną i co wymienili
    pozdrawiam