Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vidicon Bingo + kamerka IP -

MB_Ponton 06 Lut 2014 16:13 1989 4
  • #1 06 Lut 2014 16:13
    MB_Ponton
    Poziom 2  

Vidicon Bingo + kamerka IP -
    Czujnik ruchu w tej kamerce jest po prostu do d.... (działa?!? tylko przy wartości 5 przy 4 nagrywa non stop ((zakres 1-10) a przy 6 nie reaguje nawet na dorosłą osobe) . Więc postanowiłem dokupić zewnętrzny, JAK JE POŁĄCZYĆ ?, przy kamerze nie ma nic opisane. Czujnik to vidicon Bingo z możliwością wysłania 1,2,3 pulsy a camera- easycam 101 chińszczyzna za 200zł (obrotowa) http://www.eltrox.pl/kamera-ip-ec101sd-640x480-obrotowa-zapis-na-karcie-wifi-p-7725.html Dzięki za wszelka pomoc .

• #2 06 Lut 2014 21:08
    dariusz.bembenek
    Specjalista - Alarmy Stacjonarne

Podałeś linka do kamery, w opisie której znajduje się informacja, że jest instrukcja na CD.. Tutaj nikt nie wróży, masz 4 złącza i gdzieś trzeba się wpiąć.
    Ta informacja będzie w instrukcji..
    Inna sprawa, nie wystarczyło zadzwonić do sprzedawcy ? Po to płacisz danej firmie za pewne dobro, żeby potem móc korzystać z tzw. pomocy technicznej.

• #3 06 Lut 2014 23:15
    MB_Ponton
    Poziom 2  

wpiąłem się w 2 piny obok zasilania kamerki a w czujce w RELAY i wszystko działa idealnie bo próby ustawienia czujki w tej kamerce zakres 1- 10 jest bez sensu albo nagrywa cały czas albo wogóle nie reaguje przy poziomie 6. Vidicon Bingo + kamerka IP - Vidicon Bingo + kamerka IP - ale należy w ustawieniach kamery menu zmienić jak na zdjeciu. Vidicon Bingo + kamerka IP - mam nadzieję że komuś pomogę ślęczę nad tymi kamerkami od 3 tygodni poswięciłem im ze 50 godzin. PYTAJCIE jak będę w stanie pomogę. :D

Dodano po 3 [minuty]:

a w instrukcji na "płycie" mini CD której nie da sie zainstalować na drugim kompie bo się już zużyła po pierwszej instalacji - nie było żadnej instrukcji ani schematu. Współczuję wszystkim zakupującym kamerki obrotowe tego typu.
    PYTAJCIE !!!!

• #4 07 Lut 2014 09:36
    Korgoth
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne

Kupując telefon za 200 zł wszyscy się spodziewają, że będzie to bieda.
    To samo z aparatem cyfrowym, samochodem, rowerem z marketu, kiełbasą 6.99zł/kg.
    Ale jeśli chodzi o kamery, to oczekują że najtańsze, chińskie, plastikowe zabawki, będą widziały w nocy na 30 metrów, doświetlały diodami pomieszczenia 30m^2 i rozróżniały ruch człowieka od szumów w nocy :D
    Jak to jest?

• #5 07 Lut 2014 10:50
    MB_Ponton
    Poziom 2  

Co do tej kamery za 200 zł non stop trzeba aktualizować oprogramowanie jej. CZUJKA RUCHU --- NIE DZIAŁA z całą odpowiedzialnością to pisze nawet proszę nie próbować szkoda waszego czasu. Co do reszty zależy od modelu próbujcie. Irda działa do ok 6 m

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME