Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Minolta CF2002 - Wydruk ustawień konfiguracyjnych?

myrek2 06 Lut 2014 16:19 753 4
  • #1 06 Lut 2014 16:19
    myrek2
    Poziom 10  

Witam szanownych kolegów serwisantów.
    Może ktoś mi podpowiedzieć jak wydrukować listę ustawień konfiguracyjnych w tej drukarce z poziomu panela ? Nigdzie tego nie znalazłem ani w menu, ani w SM, chyba że źle szukałem. Interesuje mnie głównie adres IP jaki ona posiada, bo jak go nie znam to nawet przez przeglądarkę nic się nie dowiem. Kopia działa, no ale chciałbym coś wydrukować :-) Drukarka posiada kontroler CN3102e.

0 4
  • Pomocny post
    #2 06 Lut 2014 17:33
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Naciskajsz ikonkę i na pulpicie lub wchodzisz w menu i wybierasz szczegóły kontrolera (controller details) , wybierasz PRINT PAGES i następnie CONFIGURATION PAGE. Maszyna wydrukuje wszystkie ustawienia - całe drzewko ustawień serwera Fiery.

C.

0
  • #3 07 Lut 2014 23:07
    myrek2
    Poziom 10  

Dzięki wielkie kolego, właśnie o to mi chodziło. Już teraz wiem, że nie widziałem tej opcji wcześniej bo nie za każdym uruchomieniem się ona pojawia. Być może kontroler coś świruje. A nie wiesz przypadkiem dlaczego przez przeglądarkę mi pokazuje pojemność dysku 7 Gb a fizycznie jest dysk 40 Gb ?

0
  • #4 07 Lut 2014 23:15
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Na dysku jest zainstalowany system. Ten kontroler to tak naprawdę taki komputer z własnym systemem operacyjnym . To że nie uruchamia sie za każdym razem może świadczyć o tym że pada HDD. Bycmoze trzeba będzie dysk wymienić i zainstalować system na nowo. Co do zawartości dysku sprawdź czy nie ma na nim pozakladanych skrzynek w których zostały skany i pliki do wydruku.

C.

0
  • #5 07 Lut 2014 23:25
    myrek2
    Poziom 10  

Tak też przypuszczałem, że to może być wina dysku i że się już kończy. Żadnych plików do wydruku, ani skanów tam nie znalazłem a kontroler pokazuje Total 7 Gb. Jutro się przyjrzę bliżej temu dyskowi. A tak z innej beczki, to czy jest dostępny język polski do tej drukarki ?

0
  Szukaj w 5mln produktów