Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic CF18 driver touchpanel sterownik matrycy dotykowo zblizeniowej Win XP

06 Lut 2014 20:35 4506 4
  • Poziom 10  
    Męczyłem się trochę godzin i jedna noc z instalacja automatyczną ręczna wszystkich sterowników Panasonica i tez pod Xp service pack 3 i nic, też wskazówki na zagranicznych stronach z typu podmiana myszy sterownikami touchpad.
    Dopiero po odpoczynku wkrętarka rozkręciłem matryce chyba z 30 śrubek,
    znalazłem oprogramowanie które zadziałało, matryca oddziałuje rysikiem można spokojnie wiec oprzeć rękę klikanie działa na dotyk a ruchy bardziej na magnetyczne, rysik może być od matrycy w odległości do 2 cm i będzie podążał za nim wskaźnik
    dodaje programik do matrycy, uruchomiłem tez bluetooth bo tez na stronie panasonica nie bardzo wsparcie jest jak kogoś interesuje , oraz GPS w automapie
    Załączniki:
  • Poziom 2  
    Mam komunikat - "Obsługiwany tablet nie został odnaleziony w systemie."

sterowniki z strony panasonika które mi siadały to MK4. Możesz pomóc ?
  • Poziom 2  
    Mecze sie z tym juz dlugo. U mnie po reinstalacji przestal dzialac ekran dotykowy tzn reaguje ale wskaznik
    jest caly czas na pierwszym wierszu wczesniej dzialal. Nie moge w ogole uruchomic przyciskow tableta. Jak uruchomic gps i blutooth jak sprawdzic ze one sa wogole tam podlaczone?

system xp sp2
  • Poziom 2  
    Jesli chodzi o bluetootha to u mnie zadziałał ten manual - http://www.bleepingcomputer.com/forums/t/131796/panasonic-cf-19-and-bluetooth-stacks/

Pozdrawiam!

P.S.
    Dotyk nadal u mnie nie działa.. nie mam pojęcia dlaczego..

Dodano po 8 [minuty]:

Jakby kogoś interesowało:
    Oryginalny system do Panasonica można zdobyć od producenta.

Dzwonimy na polski numer pomocy technicznej Panasonic: 008004911558.

Później podajemy dokładne dane laptopa (numer seryjny, nazwę/model dokładny )

Panasonic Polska składa zamówienie w twoim imieniu.

Później podajesz dokładne swoje dane. Wybierasz formę płatności i po opłaceniu wysyłają ci CD/DVD z obrazem systemu. Ja już zamówiłem (koszt 17Euro).

Jak otrzymam zainstaluje dam wam znać czy mi wszystko zadziała.

Pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    wersja mk 1 ,2 ma w biosie opcje włączenia ,, digitalizertam musi byc enabled i wtedy działa tylko oryginalny magiczny rysik z przyciskiem! inny nie będzie działał .Zastanawiało mnie z czego zbudowany . .. instalacje może się okazać ze trzeba ręcznie zrobić zaznaczając lokalizacje w dodaj nowy sprzęt i zgodzić się na nie podpisany sterownik przez microsoft który nie ma ich do wszystkiego...