Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE

Kpoznan 06 Lut 2014 20:38 1365 0
  • #1 06 Lut 2014 20:38
    Kpoznan
    Poziom 6  

Witam. Tak jak w temacie sprzedam obydwa sprzęty. Wzmacniacz działa prawidłowo poza małymi usterkami. Potencjometr głośności zużyty i jeden kanał gra ciszej i jest przymulony dźwięk. Urwana ośka od potencjometru basu i urwany guzik ot mute(działa wystarczy wcisnąć no długopisem) . Selektor źródeł potrafi przerywać ale kilka przełączeń i w końcu załapuje. Przy selektorze działał jakiś magik próbował skleić taśmą cięgno. I ostatnia wada to po wpięciu wtyku słuchawek głośniki nie cichną. Całą naprawa pewnie sprowadzi się do wymiany potencjometrów, wymiany selektora lub przerobieniu tej sekcji, ewentualnym zmostkowaniu na stałe jednego wejścia, wymianą gniazda słuchawek ewentualnie poprawnym połączeniu tej sekcji. Nie naprawiam go bo nie mam czasu i chęci. Poza tym nie potrzebuje takiej mocy. Cena jaka mnie interesuje do 400zł.

CD kupione nowe pod koniec marca 2013 więc jest jeszcze na gwarancji. Całkowicie sprawne z pilotem. Cena jaka mnie interesuje to 400zł.

Wszelkie pytania i propozycje proszę na PW. [Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE [Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE [Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE [Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE [Sprzedam] Wzmacniacz Pioneer A-717 mark 2 i CD Denon DCD-510AE

nieaktualne prosze moderatorów o usunięcie

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).