logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6500 Slide ,Przeniesienie kontaktów z telefonu

hulk__ 06 Lut 2014 21:12 3435 9
REKLAMA
  • #1 13270551
    hulk__
    Poziom 7  
    Mam problem ,ponieważ zakupiłem nowy tel Samsung Galaxy Core Plus i tam jest ta mini karta sim ,chciałbym przenieść kontakty ze starej karty sim na telefonie Nokia 6500 Slide ,i teraz jak to zrobić ,bo nie mam zielonego pojęcia ,pomoże ktoś ? Pasowałoby krok po kroku mi powiedzieć ?

    Przez bl nie da rady bo mam tylko do wyboru dwie opcje z tel do sim ,z sim do tel ....
  • REKLAMA
  • #2 13271435
    Fallouciarz
    Poziom 22  
    Przecież do karty miniSIM jest zawsze adapter (w sumie obwolutka dzięki której masz normalną kartę SIM), jeśli masz coś takiego to najprościej jest : na Nokii skopiuj wszystkie kontakty z karty SIM na telefon, potem wyjmij starą kartę i wsuń tę miniSIM w tej obwolutce do Nokii, skopiuj kontakty z telefonu na miniSIM i z głowy ;)
  • #3 13271651
    hulk__
    Poziom 7  
    Właśnie nie mam takiego adaptera ,ile takie coś kosztuje ??
  • REKLAMA
  • #4 13271691
    Fallouciarz
    Poziom 22  
    Taki adapterek sam w sobie nic nie kosztuje, podejdź do salonu operatora i poproś o wydanie, powiedz że nie zostało Ci to wydane wraz z kartą miniSIM i powinni to nadrobić, aczkolwiek powinieneś przeszukać wszystkie papierki, które dostałeś od operatora, gdzieś mógł się zawieruszyć.

    Nokia 6500 Slide ,Przeniesienie kontaktów z telefonu

    To wygląda tak jak na tym zdjęciu, ów adapter to ta środkowa cienka 'ramka'.
  • REKLAMA
  • #5 13277050
    hulk__
    Poziom 7  
    Jednak znalazłem ten adapter ,tyle że zatrzymał mnie kolejny problem kod ograniczający,pomożesz z tym ?? będe bardzo wdzięczny
  • REKLAMA
  • #6 13279575
    Fallouciarz
    Poziom 22  
    Jaki kod ograniczający? Opisz dokładnie w jakim momencie się on wyświetla.
  • #7 13282096
    hulk__
    Poziom 7  
    Jest tak wkładam tą mini karte do adapter i ją do Nokii i wpisuje kod puk z tej karty orange tak? A tutaj w nokii miałem play ,być może jest simlock? wpisuje kod puk(czy może to ten puk z play?) i najpierw pisze "Ograniczenia funkcji telefonu"daje cofnij i pozniej pisze "Wprowadź kod ograniczeń"
  • #8 13290632
    Fallouciarz
    Poziom 22  
    Najprawdopodobniej masz sim-locka na Nokii :S

    Czyli niestety ta droga odpada chyba że ściągniesz tego sim-locka z Nokii ale z tym wiążą się koszta :(
  • #9 13291117
    hulk__
    Poziom 7  
    A samemu nie da rady ściągnać simlocka ??
  • #10 13291197
    Fallouciarz
    Poziom 22  
    Niestety z tej Nokii samemu nie da rady zdjąć sim-locka :(

    W serwisie/komisie/skupie posiadają zapewne odpowiednie urządzenie (box) i takie coś kosztuje od 15 do 30 zł.
REKLAMA