Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda transalp 650 - przerywacz 3 pinowy a instalacja 2 pinowa

07 Lut 2014 09:28 2421 4
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich!
    Proszę o poradę ponieważ kupiłem przerywacz kierunków do mojego trampka (3 pinowy) a w instalacja mojego moto posiada tylko dwa kabelki i nie dzała.... Wtyczka pasuje do przerywacza bo jest przygotowana na 3 piny ale jeden jest pusty. Gdzieś słyszałem że moja Honda ma przerywacz na dwa piny..
    Pomóżcie
    Pozdrawiam
    Tomek
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przerywacz dwupinowy, to zasilanie i wyjście. Trójpinowy ma jeszcze masę dla elektroniki. W zalezności od tego, co kupiłeś może byc oznaczony 31, E. Tu masz tabelkę:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=5521614#5521614
    Jeśli masz kierunkowskazy z żarówkami 12V/21W, to pasować będzie każdy przerywacz trójpinowy (czteropinowy też, po prostu nie wykorzystasz pinu na kontrolkę) z samochodu - fiat, opel, ford...
  • Poziom 2  
    Niestety nie znam się na tym, ale jak będę w garażu to cyknę zdjęcia i może to rozjaśni temat
    Pozdrawiam i dziękuje za szybką odpowiedź..
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    muzykfan napisał:
    Niestety nie znam się na tym

Z tego, co widzę, to sztukę posługiwania się literkami opanowałeś, więc odczytanie oznaczeń z obudowy nie powinno być problemem chyba. Znalezienie zasilania wśród tych dwóch przewodów chyba też nie jest wyzwaniem. Pojęcie "masa" tez jest ogólnie znane. Więcej - schematy podłączenia standardowych przerywaczy są bez trudu do znalezienia w sieci. Więc???