Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta DVBT010 - dekoder nie uruchamia się, tylko dioda świeci

07 Lut 2014 14:03 5547 2
  • Poziom 15  
    Witam.
    Mam taki problem z dekoderem, że przestał działać w jednej chwili - w momencie, kiedy podłączyłem do niego pendrive'a, na którym to miałem nagrane filmy. Pendrive był zawirusowany, ale o tym się dowiedziałem już po fakcie. Przeskanowałem go później programem antywirusowym, który to wykrył 3 wirusy. Usunąłem je, ale dekoder nie reagował na żadne przyciski na pilocie, ani też na te na pulpicie dekodera. Wówczas odłączyłem dekoder z sieci i po ponownym podłączeniu go, już nie odpalił, tylko w momencie jego załączania na ułamek sekundy zaświeca się dioda i później się już nic nie dzieje. Całymi godzinami może tak być włączony i się nie uruchamia. Nie wiem, co mogło się z nim stać, ale myślę że wirusy, które były na pendrivie usunęły z niego pamięć lub coś innego się stało. Nie wiem, czy można do niego wgrać nowego softa przez USB, czy w ogóle jest taka możliwość. Jeśli ktoś wie, co mogę zrobić w tej sytuacji, to proszę o pomoc, jakieś programy, linki, cokolwiek, co go może z powrotem przywrócić do pierwotnego stanu. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto