Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Skoda Octavia 2003r 1,9 TDi - Niesprawne immo

anna77 07 Feb 2014 22:28 2412 3
    anna77
    Level 12  
    Klient przyciągną auto mówiąc ,że nie zapala i miga kontrolka immo. Sprawdziłm komputerem wyświetlił błąd ( Kluczyk błąd w kodowaniu lub jego brak ). Sprawdziłem dane tablicy wskaźników liczba kluczy zakodowanych w sterowniku 2. Mimo to włożyłem nowy transponder i zakodowałem klucz na nowo no i ok. Po czterech dniach użytkowania koniec , problem wrócił jeszcze dziwniejszy. Klucze nie chcą się zakodować coś blokuje a w sterowniku immo. dane wykazują kluczy zaprogramowanych 0. Sterownik skasował samoczynnie klucze. Co mogło być przyczyną ?
    bodzio012
    Level 33  
    Trzeba szukać, po Twoim opisie ciężko zdiagnozować, patrzyłeś co w parametrach??? Widać klucze nie widać, może zimny lucik z liczydle??????????
    anna77
    Level 12  
    Najpierw było widać klucze i kontrolka migała. Po kodowaniu kluczy wszystko zadziałało prawidłowo. Potem po czterech dniach jednak kontrolka zaczęła migać a w sterowniku kluczy brak i nie pozwala na kodowanie kluczy.
    adrian1201
    Level 29  
    Może pentla ma przerwe, albo zimne luty w liczniku.Sprawdź czy widzi klucz wogule.