Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung ml-2165 - Jaki typ papieru do drukowania na folii

jacekbed 09 Feb 2014 11:59 1872 7
    jacekbed
    Level 8  
    Jak w temacie. Chcę wydrukować tekst na folii do wyświetlania w rzutniku. W opcjach typ papieru w tej drukarce, nie ma opcji folia. Czy to oznacza że nie można drukować na foli, czy można wybrać inny typ? Mogę wybrać: papier zwykły, gruby, cienki, bawełna, kolorowy, z nadrukiem, ekologiczny, koperta, etykiety, brystol, dokumentowy, i papier niepłowiejący. Jeśli podobny temat jest gdzieś na forum, a ja go nie dopatrzyłem to przepraszam.
    Slawas
    Level 15  
    Ja wkładam folię i drukuję bez żadnych kombinacji. Ale folia do laserówki oczywiście.
    jacekbed
    Level 8  
    Ok. Jeśli tak to zostawię " domyślny drukarki"
    bodom
    Level 30  
    Drukujesz na zwykłym papierze.
    jacekbed
    Level 8  
    To mam ustawić "zwykły papier" czy "domyślny drukarki"?, a może to wszystko jedno?
    bodom
    Level 30  
    Typ papieru to Domyślny drukarki, a do podajnika wkładasz folię (do lasera)
    jacekbed
    Level 8  
    Już wszystko rozumiem. Dziękuję.
    chesterek15
    Level 11  
    Witam. Mam tylko jedno pytanie. Posiadam ml2165 i zakupiłem papier do pcb 90g papier kredowy super błysk. Miał być A4 lecz jest o 2 mm szerszy i 24 mm dłuższy. Wymiary oczywiście zmieniłem w ustawieniach. I kleszczy się za każdym razem. Szybciej miałem o trochę większej gramaturze normalny A4 też śliski i tez się kleszczył. Próbowałem ustawiać że jest to papier cienki w ustawieniach ale to nic nie zmienia. Jakieś podpowiedzi jaki papier będzie odpowiedni do pcb?