Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmiana obudowy u Alcatel OT 735

02 Kwi 2005 10:24 1090 4
  • Poziom 11  
    Witam, nie mogę poradzić sobie ze zmianą obudowy w Alcatelu 735. Odkręciłem 4 śrubki pod baterią, przód lekko odchodzi, ale coś trzyma na górze wyświetlacza, po prostu boję się pociągnąć żeby czegoś nie złamać!
    Może ktoś z Was już to robił. Proszę o pomoc.
    Dzięki z góry. :roll:
  • Poziom 27  
    a przypadkiem nie ma tam zatrzasku? nie rozbieralem tego modelu, ale czesto tak jest, na dole pod klapka sa srubki, a na gorze, czy po bokach jeszcze zatrzaski, sprobuj podwazyc deliktanie...
  • Poziom 11  
    Pytałem się na allegro paru osób sprzedających ten model i kilku odpowiedziało, że trzeba specjalne narzędzie serwisowe do tego, a niektórzy mówili żeby popodważać z lewej i prawej.

Jedno jest pewne trzeba zdjąć kawałek obudowy z tyłu telefonu nad oczkiem aparatu. Tam pod spodem są dwie śróbki.

:D
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Ja rozbierałem ten tel ,trzeba podważyć paznokciem albo jakimś narzędziem górną jego część to nad głośniczkiem z tyłu zaczynając od tej strony gdzie jest gniazdo na antene.Delikatnie podważająć tylko w jednym miejscu ,raczej nie powinny sie urwać zaczepy,tam znajdują sie 2 śróbki i tel otwarty.
  • Poziom 11  
    Miałeś rację SzReQ podważałem delikatnie dookoła i ładnie się zdjęło - raczej nie ma różnicy z której strony się zacznie. Najlepiej uzywać bardzo szerokiego śrubowkręta albo karty telefonicznej... - pokrywa jest bardzo miekka i można pokaleczyć. ;)