Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba 40TL938 Nagrywanie na pendrive

szibidu 09 Lut 2014 15:10 2262 7
  • #1 09 Lut 2014 15:10
    szibidu
    Poziom 2  

Witam posiadam telewizor TOSHIBA 40TL938 I nie wiem jak zgrać na pendrive filmy itp. z cyfrowego polsatu , jest wogóle taka możliwość ? Drugie pytanie aktualnie w telewizorze nie mam podłaczonego internetu a chciałbym go zaktualizowac , jest taka możliwosc żeby zrobic to za pomoca pendrive? Dzieki za pomoc .

0 7
  • #2 09 Lut 2014 22:03
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

szibidu napisał:
    posiadam telewizor TOSHIBA 40TL938 I nie wiem jak zgrać na pendrive filmy itp. z cyfrowego polsatu

A CP to dekoder, czy co to jest?.
    szibidu napisał:
    Drugie pytanie aktualnie w telewizorze nie mam podłaczonego internetu a chciałbym go zaktualizowac , jest taka możliwosc żeby zrobic to za pomoca pendrive?

Może trochę jaśniej o co Ci dokładnie chodzi, bo określenie "za pomocą pendriva" jest dość niejednoznaczne, co dokładnie masz na myśli?.

0
  • #3 09 Lut 2014 22:43
    szibidu
    Poziom 2  

Jeśli chodzi o CP to dekoder HD6000 .
    A o aktualizacje .To inaczej zapytam czy jest mozliwosc zaktualizowac softu telewizora bez podlaczenia go do internetu? (np. sciagnieciu aktualizacji i wgraniu go za pomoca dysku zewnetrznego).

0
  • Pomocny post
    #4 09 Lut 2014 22:57
    mihal2002
    Poziom 43  

szibidu napisał:
    czy jest mozliwosc zaktualizowac softu telewizora bez podlaczenia go do internetu? (np. sciagnieciu aktualizacji i wgraniu go za pomoca dysku zewnetrznego).

Owszem jest.
    szibidu napisał:
    jak zgrać na pendrive filmy itp. z cyfrowego polsatu
    szibidu napisał:
    CP to dekoder HD6000 .

Dekoder posiada złącze USB. Więc...?

0
  • Pomocny post
    #5 09 Lut 2014 23:01
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

szibidu napisał:
    Jeśli chodzi o CP to dekoder HD6000 .

Nie da się prosto zgrać materiału z dysku tego dekodera, komputerem tego nie zrobisz, gdyż nagrania są zakodowane.
    szibidu napisał:
    A o aktualizacje .To inaczej zapytam czy jest mozliwosc zaktualizowac softu telewizora bez podlaczenia go do internetu?

Pod warunkiem, że takie oprogramowanie istnieje.
    http://www.dl.toshiba.com/tsb-dtv/NA/GB/EN/40TL938G.html
    szibidu napisał:
    (np. sciagnieciu aktualizacji i wgraniu go za pomoca dysku zewnetrznego).

Wystarczy jakaś kość na USB.
    A, co i jak, to masz podane w linku wyżej.

0
  • #6 09 Lut 2014 23:02
    szibidu
    Poziom 2  

Ok dzięki za informacje . A jeśli chodzi o dekoder to do niego trzeba kupic specjalny dysk (tak czytałem )na pendiva się nie da , dlatego pytam czy przez tv da rade nagrać.

0
  • #8 10 Lut 2014 12:37
    szibidu
    Poziom 2  

Dobra dzięki za odpowiedzi. .
    pozdrawiam , temat do zamknięcia .

0