Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki ekspres ciśnieniowy do 2500zl. Bardzo proszę o opinie

09 Lut 2014 19:35 5064 8
  • Poziom 22  
    Witam drodzy koledzy,

bardzo prosiłbym opinie jaki ekspres automatyczny kupić do około 2,5tys. Poprzednio mieliśmy Krupsa EA8050 ale zepsuł się i nie potrafię go naprawić.
    Szukamy teraz dobrego i niezawodnego urządzenia (tak wiem, że automaty są niewytrzymałe), taki żeby się sam dobrze czyścił i wytrzymał bardzo twardą wodę.
    Głównie myślę o Saeco np. Saeco Moltio HD8769/09, lub DeLonghi. Od opinii w internecie głowa może spuchnąć, więc liczę że tutaj mogę dostać dobrą poradę o profesjonalistów.

Dziękuję i pozdrawiam :)
  • Specjalista AGD
    Jak nie ważny jest wygląd i jakość pienienia mleka, to można brać najtańszy z automatów DeLonghi np. ESAM3000, ESAM2600.
    Jak woda jest naprawdę twarda, to można co 200 filiżanek zrobić odwapnienie układu.
  • Poziom 24  
    Saeco Royal Professional. Nikt nigdy nie wymyślił lepszego ekspresu. Miałem do czynienia z 3 sztukami takiego, zepsuł się tylko jeden. Po 30000 kawach trzeba było wymienić oring za 20gr. Jak dla mnie wzór, inni próbują naśladować.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Jeśli chcesz wydać tyle kasy i nie zmarnować to polecam tylko i wyłącznie Ekspres SIEMENS.Ja używam kilka lat i jest naprawdę rewelacja.
  • Poziom 10  
    jasek2 napisał:
    Witam drodzy koledzy,

bardzo prosiłbym opinie jaki ekspres automatyczny kupić do około 2,5tys. Poprzednio mieliśmy Krupsa EA8050 ale zepsuł się i nie potrafię go naprawić.
    Szukamy teraz dobrego i niezawodnego urządzenia (tak wiem, że automaty są niewytrzymałe), taki żeby się sam dobrze czyścił i wytrzymał bardzo twardą wodę.
    Głównie myślę o Saeco np. Saeco Moltio HD8769/09, lub DeLonghi. Od opinii w internecie głowa może spuchnąć, więc liczę że tutaj mogę dostać dobrą poradę o profesjonalistów.

hej, i jaki ekpres wybrałeś?
  • Poziom 22  
    bandb napisał:
    jasek2 napisał:
    Witam drodzy koledzy,

hej, i jaki ekpres wybrałeś?

Saeco Moltio i jest świetny. Bez porównania z poprzednim krupsem. Kawa pyszna i mleko też się fajnie spienia.
  • Poziom 10  
    mówisz, że wszystko jest w porządeczku? Szybko robi ?
  • Poziom 22  
    bandb napisał:
    mówisz, że wszystko jest w porządeczku? Szybko robi ?

Tak, jestem zadowolony. Dobre mozliwosci konfiguracji. Troche upierdliwy w uzytkowaniu bo czesto sie plucze, ale za to pewnie dluzej wytrzyma.