Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polar LTS 885 - Zapach spalenizny, przepalone kabelki

Monkis 09 Feb 2014 21:28 2019 4
    Monkis
    Level 2  
    Witam
    Na wstępie zaznaczę, że jestem zielona w temacie pralek oraz innych urządzeń AGD...
    Po ostatnim praniu poczułam zapach spalenizny, ubrania nie śmierdziały lecz po otworzeniu owej pralki znalazłam w środku pourywane niebieskie kabelki/patyczki w środku bębna, chyba się przepaliły. Teraz boję się włączyć pralkę żeby nie nastąpiło jakieś zwarcie. Dodam, że podczas czyszczenia filtra pompki, znalazłam jeszcze kilkanaście takich kabelków / patyczków. Od czego one są? Czy da się jakoś samodzielnie naprawić problem? Pralka jest stara,ale zależy mi by dało się to jakoś naprawić. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
    bagrowski59
    Level 15  
    Witam. Wezwij serwis bo ciężko powiedzieć od czego jest ten zapach spalenizny,a te kabelki w bębnie musiały się dostać do pralki z praniem.W zbiorniku a tym bardziej w bębnie niema żadnej instalacji elektrycznej.Pozdrawiam
    Zbych034
    Level 38  
    Prawdopodobnie plastyk opierał się o grzałkę i stąd taki zapach. Włącz bez ubrań jeszcze raz i zobacz co będzie.
    Monkis
    Level 2  
    Zapach spalenizny prawdopodobnie pochodzi od tej części (w załączonym zdjęciu) Ktoś wie może co to za część? I ile może kosztować? Polar LTS 885 - Zapach spalenizny, przepalone kabelki
    zelmer2
    Level 12  
    To wygląda na moduł pralki, i nowy może kosztować sporo... 500zł