Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar LTS 885 - Zapach spalenizny, przepalone kabelki

Monkis 09 Lut 2014 21:28 1407 4
  • #1 09 Lut 2014 21:28
    Monkis
    Poziom 2  

Witam
    Na wstępie zaznaczę, że jestem zielona w temacie pralek oraz innych urządzeń AGD...
    Po ostatnim praniu poczułam zapach spalenizny, ubrania nie śmierdziały lecz po otworzeniu owej pralki znalazłam w środku pourywane niebieskie kabelki/patyczki w środku bębna, chyba się przepaliły. Teraz boję się włączyć pralkę żeby nie nastąpiło jakieś zwarcie. Dodam, że podczas czyszczenia filtra pompki, znalazłam jeszcze kilkanaście takich kabelków / patyczków. Od czego one są? Czy da się jakoś samodzielnie naprawić problem? Pralka jest stara,ale zależy mi by dało się to jakoś naprawić. Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

0 4
  • #2 09 Lut 2014 21:47
    bagrowski59
    Poziom 15  

Witam. Wezwij serwis bo ciężko powiedzieć od czego jest ten zapach spalenizny,a te kabelki w bębnie musiały się dostać do pralki z praniem.W zbiorniku a tym bardziej w bębnie niema żadnej instalacji elektrycznej.Pozdrawiam

0
  • #3 09 Lut 2014 22:05
    Zbych034
    Poziom 36  

Prawdopodobnie plastyk opierał się o grzałkę i stąd taki zapach. Włącz bez ubrań jeszcze raz i zobacz co będzie.

0
  • #4 26 Lut 2014 22:18
    Monkis
    Poziom 2  

Zapach spalenizny prawdopodobnie pochodzi od tej części (w załączonym zdjęciu) Ktoś wie może co to za część? I ile może kosztować? Polar LTS 885 - Zapach spalenizny, przepalone kabelki

0
  • #5 26 Lut 2014 22:53
    zelmer2
    Poziom 12  

To wygląda na moduł pralki, i nowy może kosztować sporo... 500zł

0