Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Hotpoint WMG 722 B EU

09 Lut 2014 21:53 2571 2
  • Poziom 9  
    Witam po dłuższej przerwie :)

Dzisiaj na moja pralkę Amica przeszedł koniec. Rozsypały się łożyska i uszkodzeniu nawet uległ ten plastikowy korpus do którego przymocowany jest bęben. :(
    Żonie spodobała się Pralka Hotpoint WMG 722 B EU.
    Dlatego mam do was ogromną prośbę, czy ten model i ta firma godna jest uwagi? Puki co to nigdy nic z niej nie miałem. Po za tym, czy można liczyć w przyszłości na naprawę i części zamienne. Po za tym czy w razie naprawy można coś samemu zrobić?
    Serdecznie pozdrawiam i oczekują na rady i sugestie. :)))
  • Poziom 9  
    Hotpoint ich wadą jest to, że mają nierozbieralne zbiorniki czyli jak padną łożyska musisz wymieniać cały zbiornik wraz z bębnem piorącym. Plusem u nich jest to, że można wykupić gwarancję na 5 lat.
    Ja od 5 lat posiadam Indesita to praktycznie to samo. Raz na gwarancji miałem wymianę modułu choć była przedłużona to już więcej z niej nie skorzystałem. Efekty prania są fajne i do tego nie mam zastrzeżeń.
    Jednak jeśli masz więcej gotówki, którą możesz przeznaczyć na zakup pralki poszukał bym czegoś lepszego np Bosch/Siemens
  • Poziom 9  
    Witam.
    Pralka pierze od roku i sprawuje się świetnie. Najważniejsze, że żoneczka jest bardzo zadowolona z prania oraz tego, iż bardzo cicho pracuje :)