Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

agregat z ruskiej lodówki podłączenie 2 szt bez startera

09 Lut 2014 22:17 2646 2
  • Poziom 9  
    witam wszystkich
    przeszukałem już sporo stron na elektrodzie z poradami na temat budowy kompresora i prawie wszystko jest już dla mnie jasne... Chciałbym was koledzy jeszcze zapytać co zrobić w wypadku kiedy posiadam dwa identyczne agregaty z bliźniaczych lodówek (ta sama firma, model i rok produkcji) ale niestety tylko do jednego posiadam automatyczny starter. czytałem że można to podłączyć za pomocą "dzwonka"... moje pytanie brzmi, czy mogę podłączyć obydwa agregaty pod 1 rozruch ze startera?? poniżej dodaje 3 schematy z podłączeniem, który sposób najlepiej wybrać??

agregat z ruskiej lodówki podłączenie 2 szt bez startera agregat z ruskiej lodówki podłączenie 2 szt bez startera agregat z ruskiej lodówki podłączenie 2 szt bez startera
  • Poziom 2  
    no niestety dwa agregaty pod jeden automat nie mozesz podłaczyc,bo on załancza na zasadzie przepływu pradu pobieranego przez jeden agregat,ale podłonczenie przez wył dzwonkowy jest mozliwe ale tak jak na pierwszym schemacie
  • Poziom 9  
    Tak mi sie wydawało, a ułożenie schematów jest w sposób chronologiczny tak jakbym to widział podlaczyc..

Do administratora - przepraszam za brak polskich znaków ale pisze z telefonu, jutro na komputerze poprawie

Poprawione