Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot v clic 4t 50cc - Cieknie paliwo po zatankowaniu do pełna

10 Lut 2014 00:29 2352 8
  • Poziom 9  
    Posiadam peugeot v clic 4t jest nowy odblokowałem go.Zmiana modułu,więcej powietrza ,wydech,dysza z 76 na 92.Raz po zatankowaniu spadł mi wężyk który idzie do gaźnika to zmieniłem opaskę bo te oryginalne to lipa.Dzisiaj zatankowałem do pełna i wycieka paliwo napewno nie z gaźnika tylko gdzieś wcześniej bo z osłony nad kołem a poźniej jest bak.Może za dużo tankuje bo na fulla,no i czy paliwo 95 czy 98.Wcześniej rano tankowałem 95 nie było do pełna i nie ciekło,a wieczorem nalałem 98 na full i ciekło.Co to może być???
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pewnie coś przepuszcza. Albo leci przez odpowietrzenie zbiornika, jeśli francuziki cos kombinowali. Tylko na odległość NIE DA SIĘ ocenić. Niestety dla ciebie, musisz zdjąć osłony i SAM się przypatrzyć.
  • Poziom 38  
    Zacznijmy od tego, że to nie jest Peugeot, tylko czajnabajk z naklejką Peugeot. Pewnie fabrycznie nieszczelny zbiornik paliwa, albo są przecieki z czujnika poziomu paliwa.
  • Poziom 9  
    No i patrzyłem dzisiaj,wszystkie wężyki ok.Wczoraj wieczorem kapało dzisiaj stan paliwa taki sam powoziłem się chwile i ani kropelki nie zobaczyłem.Dlaczego ciekło po zatankowaniu a teraz nic.

Dodano po 48 [sekundy]:

A co myślicie o benzynie 95 czy 98 co mam tankować czy bez różnicy?
  • Poziom 2  
    Witam.Również posiadam v-clic niestety nie potrafię go odblokować od dłuższego czasu.Czy mógłbyś mi pomóc i napisać dokładnie jak Ty sobie poradziłeś?
  • Poziom 9  
    Cze pierwsze co kupiłem odblokowany moduł bo to on blokuje wszystko.Zmiana wydechu,zmiana dyszy w gaźniku na 92 żeby dostawał więcej paliwa bo nie ma regulacji do paliwa.No i nie pamiętam czy nie nie ma zwężki w filtrze powietrza,po prostu trzeba mu więcej powietrza.Trzeba tez kogoś co ci poustawia gaźnik po tych zmianach,obroty,powietrze.

Dodano po 12 [minuty]:

Sorry dysza 94,no i odblokowany moduł podpina się bez czarnego kabelka po prostu sie go przecina i izoluje poszukaj w googlach żeby sie upewnić dokladnie.I na pewno jest zwężka w filtrze powietrza to wywalić.Wymienić świecę na jakąś firmową bo ma made in China i szybko mi przestał palić na niej po odblokowaniu.
  • Poziom 2  
    Siema.Niestety teraz kupiłem zwykły gaznik chinski do 4t poniewaz skuter stał dwa lata i pomimo czyszczenia i wymiany jednej dyszy nr 30 za którą dałem 50zł nie chciał chodzic.Na tym gazniku niby ok ale czasami zamula przy starcie.Nie wiem czy w tym gazniku jest taka dysza,sprawdzę.Proszę abys podał mi jakis link do tego modułu np:allegro bo nie chce kupic nieodpowiedniego.W dwóch serwisach stwierdzili ze moduł będzie kosztował 200zl he.Czy napewno trzeba wymienic wydech?Tez bym poprosił link.Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Ja kupiłem na ebay.co.uk tylko jak teraz przeglądałem nie mogę wyszukać tego samego,masz tu fotkę może ci pomoże.A wydechów jest od groma na allegro tylko drogie ja za swój dałem ok 350zł.Zależy od ciebie wydech zwiększył moc ale też cudów nie wymagaj,zawsze można przerobić ten fabryczny.