Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unifon TCL firmy Cyfral - jak sprawdzić czy domofon działa?

10 Lut 2014 10:42 2730 3
  • Poziom 10  
    Witam

Moje pytanie jest następujące:
    Czy istnieje możliwość sprawdzenia/przemierzenia wspomnianego w tytule domofonu analogowego (chodzi o sam aparat ze słuchawką, jaki miewamy w domu) pod kątem sprawności urządzenia, czy też poprawności działania, jeżeli w domu nie posiadam połączenia analogowego li tylko domofon cyfrowy?
    Nie znam też nikogo, do kogo mógłbym się udać i sprawdzić urządzenie...

Aparat jest do podłączenia dwużyłowego i pisze na nim, że współpracuje z centralami TD-3.., TD-4..

Pozdrawiam
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 34  
    Na pewno nie jest to aparat do podłączenia do jakiegokolwiek systemu cyfrowego.Producent dawno temu przyjął swa nazwe handlowa 'CYFRAL" i ona dzisiaj spełnia role myląca nabywców .Sądza oni ,że wszystkie wyroby firmy "CYFRAL" przeznaczone sa do współpracy c centralami cyfrowymi.
    Trzeba zadzwonić do firmy "CYFRAL" i serwis może pomóc .
  • Poziom 10  
    Chyba się nie zrozumieliśmy.
    Ja sobie zdaję sprawę, że jest to urządzenie analogowe. Chodzi mi tylko i wyłącznie o możliwość sprawdzenia, czy aparat działa, czy też nie. Nie mam bynajmniej zamiaru podłączać go do instalacji cyfrowej.
  • Poziom 20  
    Proszę udać się do najbliższego sklepy specjalistycznego, czyli sprzedającego domofony, wideodomofony itp. i poprosić o sprawdzenie unifonu.

Pozdrawiam