Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

alcatel one touch evo7. czy aero2 działa z jego modemem 3 g?

10 Lut 2014 11:49 3609 6
  • Poziom 2  
    Tablet Alcatel one touch evo7. Pytanie: czy aeor2 zadziała z jego modemem 3g? W jaki sposób przeprowadzić konfigurację?
  • Pomocny dla użytkowników
    AERO2 powinno działać.
    Konfiguracja:
    -użycie danych: dane mobilne włączone
    -ustawienia: więcej...
    +sieci komórkowe
    +włącz przesył danych-zaznaczone
    +dane w roamingu- zaznaczone
    +punkty dostępowe- utwórz nowy o nazwie aero2
    +APN- darmowy
  • Poziom 2  
    Tak właśnie było robione . Tam gdzie są te trzy kropki powinno dać się wybrać ale po wpisaniu w te pola darmowy i aero nadal wyskakuje nowy punkt lub reset ustawień to mój 2 taki tablet . Poprzedni sprzedałem działał z play a był z T-Mobile.
  • Poziom 23  
    Jeżeli pola MCC i MNC są przy tym puste, to przyczyny mogą być takie: niewłożona karta SIM, źle włożona karta SIM, nieważna karta SIM (sprzed wymiany i nie wymieniona), lub nie ma modemu w tablecie (jest demontowalny i dostarczany zwykle osobno).
  • Poziom 2  
    Karta SIM aero2 zamontowana prawidłowo modemem w środku tableta stan usługi działa natomiast internetu brak nie można ustawić nowego APN. Naradzie jestem w delegacji nie mam go przy sobie to tablet dla żony jak wrócę w pt. To spróbuje jeszcze raz i ewentualnie z kartą play.
  • Poziom 23  
    Daj znać jak przetestujesz. Sprawdź z inną kartą SIM.
    Sam table z rynku polskiego działa bez problemu z Aero2.
  • Poziom 2  
    Coś się wieszało po wpisaniu danych w APN nie można było wybrać po kilka krotnym resetowaniu i demontażu i montażu modemu w końcu się udało działa i z aero2 i Heyah przy Heyah samoistnie wybrał nazwę i punkt dostępu!