Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kyocera fs-1750 podkręcanie lasera

tomi_n 02 Kwi 2005 13:01 981 4
  • #1 02 Kwi 2005 13:01
    tomi_n
    Poziom 15  

Witam!
    Z bębnów jakie pozostały zostały tylko takie które zostawiały miejscowy drobniutki śnieg.
    Po podrkręceniu prądu na bębnie pozostały lekkie ślady, więc podkręciłem laser (na szczęście nie spaliłem).
    Wydruk jest można powiedzieć ok :)

Ale mam pytanko czy podkręcenie lasera wpływa na żywotność akiś elementów drukarki?
    Jak tak to jakich?

0 4
  • #3 04 Kwi 2005 20:51
    lord wiader
    Poziom 15  

Nigdy nie staraj się podkręcać lasera bo bardzo szybko się uszkodzi wyczyść lapiej samą soczewkę lasera ale bardzo delikatnie i zaznacz sobie oznaczenie położenia bo potem trochę się napocisz zanim trafisz wiązką na zwierciadła.
    pozdrawiam i powodzenia

0
  • #4 04 Kwi 2005 23:10
    tomi_n
    Poziom 15  

lord wiader napisał:
    Nigdy nie staraj się podkręcać lasera bo bardzo szybko się uszkodzi wyczyść lapiej samą soczewkę lasera ale bardzo delikatnie i zaznacz sobie oznaczenie położenia bo potem trochę się napocisz zanim trafisz wiązką na zwierciadła.
    pozdrawiam i powodzenia

Tak właśnie słyszałem.
    Ale zastanawiam się po co ta regulacja skoro nie wolno regulować :)

0
  • #5 05 Kwi 2005 07:32
    forteca
    Specjalista KYOCERA

Witam

Poniewaz jest to regulacja fabryczna....w koncu producent musial jakos ustawic ten laser :D ...a ze jest producentem ;) ....to latwiej mu...korzystajac z calego zaplecza produkcyjnego...ustawiac ten laser...niz kazdemu innemu serwisowi...czy przecietnemu uzyszkodnikowi :D

Pozdrawiam

0